Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kézi orrszívó, vagy porszívó-o...

Kézi orrszívó, vagy porszívó-orrszívó?

Figyelt kérdés
Kislányom 8hónapos,és utoljára 1 hónaposan volt megfázva. Akkor sokkal jobban mint most, és orrszívó-porszívót használtunk. Most is azzal szívtam le neki a mai nap folyamán, de már csak a porszívó látványától ordít. Most annyira nem náthás, nem tudom vegyek-e kézi orrszívót, hatásos lenne az is? Vélemények?
2010. szept. 30. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hatásos,ne vegyél.A felszúrástól még jobban fog ordítani,de attól már jogosan:(
2010. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is van mindakettö,de mi sme használjuk a kézit,ha meg van fázva,mert szinte semmit nem tudsz vele kiszivni.

Nekem is egy pár alkalommal orditott a kisfiam töle,de utána már nem,szerintem rájött,h én csak jót teszek neki azzal,h leszivom,remélem nálatok is igy lesz!

Jobbulást a kislányodnak!:)

2010. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak érdeklődnék, mert mindenki vagy a kézit, vagy a porszívósat kérdezi. de mi van az elemessel? Az sem jó?
2010. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De régen, a mi gyerekkorunkba csak ez a kézi volt, mégis tudtak vele szívni. Nem emlékszem hogy nekem valaha is szúrták volna az orrom. Pedig én aztán rengeteget voltam beteg. Szeptembertől márciusig egyfolytában. Annyira sajnálom mikor ennyire ordít a félelemtől. :-(
2010. szept. 30. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a porszívós sokkal hatékonyabb, én arra szavazok. És nem baj, ha kis ideig ordít miatta, nem fáj neki.
2010. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a kézit használnád vszinűleg akkor meg azért ordítana,mert sokáig piszkálod az orrát,biztos h több ideig tartana,összevissza forgatná a kis fejét,tiltakozna az ellen is.Ráadásul közel sem olyan hatékonyan szívatnád ki vele,mint emígy.Esetleg próbáld meg szájjal,meg hallottam vmi olyasmi orrszívóról,amit a vízcsaphoz kell rögzíteni,és talán a nyomástól szív.Használd előtte másra is a porszívót,előbb utóbb rá fog jönni,h nem bántja őt.Az elemes jó drága,az sem igazán hatékony,bár vmivel jobb ,mint a sima kézi.Nekem sokszor volt arcüreggyulladásom,anyukám azt mondta,h akkortájt még csak ez a gumis végű szemcseppentő volt,meg tán ez a kézi.

Sokan írták már h lehet magyarázni,"beszélgetni" a porszívóval,megtanulmányozni a babának,engedd a közelébe,hagy tapogassa meg stb.A lényeg h lássa h nem bánt és h másra is lehet használni.

2010. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk már a második gyerkőc "használja" a kézi orrszívót és tökéletesen ki tudom tisztítani vele. Nekem a porszívós kegyetlennek tűnik.

2010. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Porszívós egyértelműen.

És egyeltalán nem kegyetlen. Én kipróbáltam és semennyire nem fáj.

amikor te fújod az orrod és jön kifelé a váladék az fáj? szerintem nem. sőt, az orrfújás maga "fájdalmasabb", minthogy az orrlyukhoz teszek egy csövet.

itt szerintem maga a porszívó hangja elrettentő a felnőttek számára is.

2010. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A poszívós hatákonyabb talán, de én is úgy jártam mint te, hogy félt nagyon a porszívó hangjátol... vettem kézit, és azzal is ki lehet szívni! Talán nem ínnyir eősen, de használ! És nem ordít a gyerek! Ahogy előttem is írta egy valaki, a mi gyerekkorunkban meg egyáltalán nem szívatták ki az orrunkat és mégis meggyógyultunk náthából! Szóval szerintem próbáld meg nyugodtan a kézivel is!
2010. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!