Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testszerte kötött izomzatot...

Testszerte kötött izomzatot állapítottak meg a 2,5 hónapos babámnál. Más, hasonló problémával küzdő baba szülei megosztanák velem a tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

Eddig egy tornán voltunk, a következő alkalomig minden nap háromszor masszíroznom kell, amit szörnyen rosszul visel, végigsírjuk mindketten :(

Kinek mennyire volt súlyos a helyzet, mennyi idő volt a javulás, mit kellett csinálni, hova kellett járni stb.?



2022. dec. 3. 18:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Honnan tudom, hogy milyen tornára járok? Én csak elmentem az egyetlen magándokihoz (fejlődésneurológus), akit találtam - nem Bp.-, és az ottani masszőr/gyógytornász címen futó hölgyekhez irányított.


Engem nem az aggaszt, hogy majd 16 évesen emlékezni fog arra, hogy fájt a válla, mert én húzgáltam a karját, hanem hogy azt érzi, hogy neki rossz, én meg ezt tudom, és mégsem segítek rajta... (Mint a "hagyd sírni" módszer, amiről bebizonyították, hogy nem azért hagyja abba a sírást, mert már nem rossz neki, hanem mert belenyugszik, hogy úgysem kap segítséget, hiába kéri 😞)

2022. dec. 5. 00:53
 12/12 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha rákeresel a nevére. Lehet kidobja, hogy milyen végzettségei vannak. Ha van a településnek facebook csoportja, érdemes ott kutakodni, hogy van-e pl. korai fejlesztős konduktor. Ha elakadsz szakember keresésben, dobj egy privát üzenetet. Megpróbálok segíteni. :)

Ha úgy érzed nem jó helyen vagytok, válts.

2022. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!