Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányt hogyan kell pelenkázn...

Kislányt hogyan kell pelenkázni nagy dolog után?

Figyelt kérdés

Hogyan tisztítjátok ki a nemiszervbe került kakit?

Mert nálunk minden egyes alkalmommal jut oda is, és már kezdek aggódni nehogy valamit rosszul csináljak és fertőzést kapjon. Előre is köszi a válaszokat!


2010. jan. 20. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Töröld ki popsitörlővel, de ha annyira gáz, akkor fürdesd meg alulról, én akár a mosdóba a csap alá tettem, amíg pici volt.:)
2010. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tud akkorákat tojni,hogy megy mindehová,pedig még csak egy hónapos és anyatejes ^^


Én minden kaka után vízzel is lemosom.Alap,mert a sajátomat is megmosom mindig...akkor gondolj bele,hogy ő egész nap pelusba...brrr:S


Én kitartok e mellett,persze előtte azért óvatosan szedd /töröld ki a kakit...a fertőzés kizárt,ha meg is mosod rendesen ^^

2010. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kitörlöm popsitörlővel,vagy kimosom.Semmilyen fürdetővel ne mosd ott neki,nehogy csipje.
2010. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy ne befelé töröld, hanem kifelé, és mindig új tiszta törlőkendővel.
2010. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Én először vizes vattával letörlöm a popsit, hogy ne kenjük szét még jobban a "termést". Majd kitisztítom a suniját is. Széthúzom és vizes vattával kitörlöm a kakit. Kifelé törlöm.

Aztán a zuhanyt megnyitom, nyakamba veszem a gyereket és megmosom alulról rendesen.

Így tuti tiszta lesz, mert akárhogy törölgetem, bizony én érzem, vagy érezni vélem a bőrén a kaki szagát.

Popsitörlőt amúgy is csak utazáskor használunk, otthon vizes vatta van.

2010. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget Nektek! Amúgy én is a csapban folyó víz alatt szoktam kimosni, csak annyira parázok nehogy beljebb mossam a seznnyeződést. De most, hogy szinte mindnyájan így csináljátok már bátrabb leszek. A babát hogy tartjátok a csap vagy zuhany alá? Én beleültetem a csapba (mert már 7 hónapos és csak így fér el) és úgy mosom ki. Hátha valamelyikőtöknek van jobb ötlete! Köszi mégegyszer!
2010. jan. 21. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 10:17 vagyok


Én a zuhanyrózsát a kád csapjára teszem keresztbe, úgy nyitom meg a vizet, gyereket ölbe veszem és a hóna alatt megtartom, a feneke lóg, úgy mosom meg.

Kívülről nézve biztos horror a látvány, de a lányom elvan a vízmelegítő bámulásával, én meg gyorsan végzek.

Csapban nem tudtam mosni, nem esett kézre.

2010. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!