Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg káros a tévé a kicsiknek?

Tényleg káros a tévé a kicsiknek?

Figyelt kérdés

Kicsi lakásunk van még, a kicsi itt lesz nálunk a szobában kiságyban. Azért gondoltam, hogy napközben menjen a tévé (rajzfilmek), hogy ne legyen síri csönd a lakásban, hanem szokjon hozzá a “zajhoz”.

Vagy ez rossz ötlet?


Első baba, nagyon tájékozatlan és tapasztalatlan vagyok még. 🙂


2022. dec. 30. 15:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
29%
Nyugi, ez ilyen újdonsült anyukás para, nekünk sokadik gyereknél eszünkbe se jutott hogy a tv kárt tenne a kicsiben. Már mindegyik gyerekünk nagy, jól tanulnak, egészségesek, tehát nem lett semmilyen szellemi sérülésük a tv miatt :)
2022. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
19%
Gyerekeimnek is mindig megy a teve...nem hiszem,hogy karos lenne nekik...vannak akik szerint az,de mindenkinek a szive joga eldonteni,hogy nevelje a gyerekeit...en sem itelek el senkit azert mert nem megy a teve,elvarom,hogy engem sem iteljen el senki azert mert nalunk megy.
2022. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
39%
Rádióról még nem hallottál?
2022. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%

Aki azt mondja, hogy a TV nem káros, az egy őskövület, aki nem tájékozódik, csak bebassza a gyereket a tv elé, hogy könnyebb dolga legyen..


Teljesen ke terheli a kicsi idegrendszerét... Olvass utána, tájékozódj, a gyereknevelésben szar elv az, hogy majd megoldjuk valahogy**. Mindenkinek törekedni kellene arra, hogy a maximumot kihozza magából, ha már gyermeket hozott a világra.

2022. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%

"elvarom,hogy engem sem iteljen el senki azert mert nalunk megy."


Ez abszurd. Nem várhatod el, hogy, valakinek ne legyen véleménye rólad, nem tiltja törvény. Mindenki azt gondol, amit akar.

2022. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%

Kedves 5.velemenye mindenkinek lehet de itelkezni nincs joga senkinek senki felett...remelem aki azt irja hogy az szar anya akinek megy a teveje a gyerekek mellett az sosem nezett kiskoraban tevet.

Kar itt vitatkozni ezen.nalunk megy a teve.pont....nincsenek agykarosult gyerekeim,pedig az egyik mar 9 eves es nincs elmaradva,kituno az iskolaban,hangszeren jatszik,ja,es hala az angol meseknek vagja az angolt mint a repat...es nem b@szom a teve ele oket,csak akkor ulnek oda ha ok akarnak...

2022. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi értelmesebb dolgot tudna csinalni a gyereket, amig a tv előtt ul, kedves #6...


Sajnos sut rolad az ertelem.

2022. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

6 vagyok.

Oke,sut az ertelem rolam...

2022. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
62%

Mértékkel szerintem nem gond.

Amikor itt olvasgatok, akkor azért mindig eszembe jut, hogy 20-30 évvel ezelőtt nem akadtak fent az anyukák azon, hogy mennyit nézi a gyerek a Tv-t, a komp is elég elterjedt volt.

Ezekből kiindulva valószínűleg a mostani kisgyermekes anyukák nevelési módszerei is 20-30 év múlva károsak lehetnek, mert, majd megint jön megannyi tudományos elmélet, hogy mi káros és mi nem..

2022. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
32%
A tévé káros, inkább a kezébe nyomjuk a mobilt vagy a tabletet...
2022. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!