Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 36-37 évesen nem késő egy...

36-37 évesen nem késő egy férfinak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem. 37 éves a párom, eszünkbe se jutott kizárni még egy esetleges gyereket a kora miatt.
2023. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintrm mar sok, de ha nincs neki, akkor be kell vallalni. Ha csak azert ,mert nincs kozos,en nem szulnek. En 37 evesen szultem. Negyven leszek a kicsi 3. Nem birom mar. Sem az ejszakazast, sem a foldon ucsorgest, rohangalast. Tiszta izulet vagyok, a ferjem is. Derek serv mindkettonknek. Nem tudunk utazgatni,ide oda menni kettesben. A nagy mar 10 lesz. Nem gondoltam vegig, oregnek erzem mar magam. Bele se gondoltam, hogy mire erettsegizik, en mar milyen oreg leszek. Hatvan fele leszunk mamoka meg papoka. 24-28 evesen meg kell szulni a gyereket,ha lehet.
2023. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A paromnak van mar egy gyereke, 30 eves volt amikor szuletett a fia, velemenyem szerint akkor eleg eretlen volt hozza. Azota felnott a feladathoz, de az elmondottak alapjan az elso par evben olyan volt, mintha egy tini vallalt volna gyereket. En 28 leszek mire szulni fogok, a parom addigra 39 lesz, egy evtized alatt azert sokat valtozik az ember.
2023. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Férjem 42 volt mikor megszületett az első gyerekünk (neki is első), én 27 voltam. Most 3 éves múlt a kicsi, egyáltalán nem látom másnak mint egy 30 éves apát. Ez a generációs szakadék meg olyan hülyeség, egy generacioba a barataival tartozik. A szülei azok a szülei. Szeretheti, nevelheti akárhány éves is.
2023. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

37 voltam mikor megszületett az első gyerekem. Nőként. A férjem 41. Mondjuk neki a 3. lett.

Járunk mindketten edzeni, karbantartjuk magunkat. Sportolunk, kirándulunk.

Apósom 70 lesz jövőre és játszik, szaladgál, focizik mindegyik unokájával.

És látom, hogy azáltal hogy rengeteg időm volt önismerettel foglalkozni, mennyivel többet és tudatosabban tudok adni a gyerekemnek, mintha 27 évesen szültem volna.

2023. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenkinek az élethelyzete dönti el. Aki egyetemre jár nem feltétlenül vállal korán gyereket, inkább karriert épít vagy munkatapasztalatot szerez. Függ a családi háttértől is, amíg hónapról hónapra éltünk albérletben, nem vállaltam volna be. 34 voltam mikor szültem, azon merengeni, hogy jobb lett volna igazán felesleges, mert az a múlt. De valószínű nem lett volna másképp
2023. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
37 eves a ferjem,8 honapos a fiunk...
2023. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36 volt a párom, mikor a nagyobbik született. Szerintem egyén függő, nyaranta végig bringázzák a Balatoni, focizik a gyerekekkel és a haverjaikkal, megy velük a úszni, röplabdázni stb. Látok sok fiatal apukát, aki még sem mozdul
2023. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!