Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többet jelent számotokra a...

Többet jelent számotokra a babátok, mint a férjetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 18:17
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Illetve ugyanúgy övé is a baba.
2023. jan. 2. 19:23
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem tudom hasonlítani. Mindkettőért az èletem adnàm.
2023. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
90%

A véleményünk érdekel, vagy meg akarod mondani, mit gondoljunk?

Tökmindegy, a gyerekem "honnan" van, ha választani kéne kettejük közül, őt választanám.


6-os voltam

2023. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
És az hogy jön a kérdéshez, hogy övé is? Az volt a kérdés, hogy ki jelent többet.
2023. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Derjaderja ***** válasza:
93%
A gyerekeimért felelős is vagyok. A párom 38 évet élt nélkülem a világban, egy másik 38 sem okozna nehézséget neki, de a gyerekek ki vannak szolgáltatva a szülőknek.
2023. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem mondanám. Más a kettő. De kb bármit megtennék értük.
2023. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
Totál más. A ferjemet szeretem, kívanom, felnézek rá, tamaszkodhatok rá. A fiamat óvom, vedem, gondoskodok róla, meghallgatom a kis bajait, segitek neki, ha kell, boldogan nezem a fejlődését, büszke vagyok rá. Teljesen más a ket kapcsolat. Nem tudom összehasonlítani.
2023. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más. Azért a gyerek kapcsán az ösztönök is erősen közbeszólnak: ha egy égő épületből kéne őket kimenekítenem, szeretném azt mondani, hogy nem tudnék dönteni, de szerintem akkor és ott gondolkodás nélkül a gyereket menteném. Mert ő tőlem függ, a vérem, a mindenem. Míg a férjem felnőtt ember, aki tud magáról gondoskodni, és nem mellesleg bármikor dönthet úgy, hogy mégsem lesz a férjem. A gyereknél ez nem opció, ő akkor is a gyerekem lesz, ha már nem akarja.

De ennek ellenére nem mondanám azt, hogy többet jelent. A gyerek teljesen más minőségben van jelen az életemben, teljesen más szempontból jelenti nekem a világot, mint a férjem. A család így teljes, hogy mindannyian benne vannak, de a teljesség nem azt jelenti, hogy egyik a másikkal helyettesíthető lenne, mert ugyanolyanok a szememben. A férjem nem tudja pótolni a gyerekeket és fordítva sem.

2023. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

A gyermek egy ajándék ami idővel kirepül , a Férjem viszont marad akkor is.


Egyformán szeretem őket de más minőségben

2023. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
46%
Igen. A gyerekem a mindenem, a világon a legfontosabb
2023. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!