Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többet jelent számotokra a...

Többet jelent számotokra a babátok, mint a férjetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 18:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira, de teljesen máshogy szeretem őket. Nagyon nagyon. :) Semelyikük nélkül nem lenne teljes az életem.

Viszont a férjemmel megbeszéltük, hogy ha priorizálni kell, akkor a gyereket fogjuk előtérbe helyezni a másikkal szemben, mert szülőként az elsődleges feladatunk, hogy a gyerekeinket felneveljük.

2023. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem onnantól romlik el egy házasság, ha a párok hátra sorolják egymást. Ugyanannyira kéne szeretni egymást, mint a gyereket, csak másképp.
2023. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más: a férjem társ, fizikai és érzelmi támasz a bajban, egy önálló életre is képes felnőtt, akivel úgy döntöttünk, hogy együtt jobb :). Egy baba kiszolgáltatott, felelősséggel tartozunk érte, tulajdonképpen rajtunk múlik, hogy életben marad-e. Máshogy is szeretem a fiamat, mint a férjemet. Egy égő házból a gyermekemet menteném, de nem azért, mert jobban szeretem, hanem mert a férjem már nagy fiú, nagyobb valószínűséggel oldja meg magától, mint egy kicsi gyerek.
2023. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
39%
22-es, sajnos olyan nincs, hogy hogy KÉNE szeretni egymást, ezek a dolgok nem felszólításra mennek.
2023. jan. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
35%
Nem, a férjem marad mindig az első helyen, ő a szerelmem, társam az egész életre. A gyerekünk egy következmény, egy döntésünk, "csak" egy "vendég" nálunk. Ő kirepul előbb-utóbb, saját családja lesz, a férjem velem marad.
2023. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Derjaderja ***** válasza:
54%

Számomra amúgy ez egy ilyen tipikus zsákutca kérdés. A való életben vagy konkretizálja vki hogy mire gondol, vagy manipulál.

Pl sok fickó egyfajta anyapótléknak tekinti a párját, akit minden elé kell helyezni. És amikor kiderül hogy a gyerek áldozattal jár, akkor dekompenzálódnak.

Szerintem ha vki nem érzi a szeretetem jelének ha a testemben hordom ki és abból etetem a gyerekét, annak nincs mit magyarázni.

Meg aki kiveszi a részét és látja mivel jár a gyerek, az se kérdez ilyet.

Ha meg van egy konkrét tüske vagy javaslat, akkor azt kell megoldani.

Mi jobban szeretjük a gyerekeinket mint önmagunkat (így testületileg tudom mondani), de aztán vki meg ez alatt mást ért, pl ha nem maradsz otthon vele 3 évig nem is szereted stb, ez meg egy másik fajta túlzás.

2023. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Derjaderja ***** válasza:
28%
Úgy értem, sok pasi ebben él, hogy a párja akkor szereti, ha mindenben kiszolgálja és mindent az ő vágyai szerint csinál. Kicsit kuszán fogalmaztam.
2023. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
44%

Igazad van 25.-ös. Én így látom. A lányaimnak is azt tanítottam (bárki bármit mondhat), hogy mifelénk igazi szerelemből csak egy van, gyereked meg több is lehet. Becsült meg a szerelmedet, a férjedet - őt választottad.

A gyereked meg csak jött es el is megy majd - a párjával.

Esetleg nagyon messzire. Mondhatod persze, hogy akkor is a gyerekem örökké, de neki már a saját családja lesz az első.

A saját gyerekét fogja “kimenteni az égő házból”, nem téged.

A férjed meg veled marad, ahogy én is a feleségem mellett 40 éve.

Sok(!) példát hallottam, láttam arról, hogyan bánnak el a szeretett gyerekek öregedő szüleikkel, az érdekeik miatt.

Az enyémek nem ilyenek.

Remélem….

2023. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekkoromban a szüleim voltak a fontosak. Amikor férjhez mentem, a férjem lett az első, megelőzve a szüleimet. Ahogy megszülettek a gyerekeim, ők lettek az elsők. Ahogy közeledik az önállóvá válásuk, úgy változik ez a fontosság a férjem javára. Ha férjhez mennek, megnősülnek a gyerekeim, nekik is a párjuk lesz a fontosabb. Egymásra maradunk a férjemmel, ismét ő lesz a legfontosabb, s ahogy ismerem, neki is én. (A szerencsések közé tartozom, kifogtam az örök szerelmet!)

A kérdésedre a válasz, hogy "a korral változik"

2023. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%
A Férjem nélkül nem lenne a Fiam! Tehát először a Férjemet szerettem, majd a Fiamat. És ez a kettő nem oltotta ki egymást!
2023. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!