Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy az 5 hós...

Mit tegyek, hogy az 5 hós kislányom végig aludja az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Kislányom tízóraira már gyümölcsöt kap, de az összes többi etetés szopi.Nappal 5x eszik és fel kel éjjel is enni. Többnyire megeszik az adagját, nem tűnik úgy, mintha szokása lenne.Kezdek kimerülni és nem szeretném, ha szokás válna belőle. Várom a tapasztalatokat!Köszönöm.
2010. jan. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes éjjel akkor meg kell etetni, még kicsi ahhoz, hogy leszoktasd. Ha majd elkezded a hozzátápit akkor este adj neki szopi előtt tartalmas főzeléket, és úgy talán már nem lesz éhes.
2010. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes, akkor próbáld meg nappal emelni az adagját. Etesd meg félálomban késő este, mielőtt lefeküdnél. Ha van mérleged mérd le, hogy mennyit eszik éjszaka, mert lehet, hogy nem is eszik egy adagot, csak cumizik. Ha így van, akkor megpróbálhatsz neki vizet, vagy cumit adni. Sajnos én nem tudok neked túl sok bíztatót mondani, nekem már rég nem éhes volt, amikor még mindig 3-4-szer felkelt éjjel, aztán 5,5 hós korában már nem bírtam továb az éjszakázást, úgyhogy eldöntöttük, hogy leszoktatjuk erről. Sajnos csak az működött nálunk, hogy hagytuk, ha éjjel felsírt, nem vettük fel. Kb 10-15 perc alatt visszaaludt, ez volt 3 napig és utána aludt reggelig.
2010. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
szokj hozzá.
2010. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14.-én lesz kisfiam 1 éves, és még mindég kel 1-3x éjszaka. Ez az anyák sorsa:)
2010. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!