Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért kel mert gyenge a tej?...

Azért kel mert gyenge a tej? Eddig átaludta 5hós kislányom az éjszakákat! 1hete 2-3szor kel és nem szomjas hanem éhes! Adok vizet vagy teát de utána sír hogy éhes!

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

és addig nem alszik vissza, amíg nem ehet?

miket eszik még az anyatejen kívül?

nem biztos, hogy ezért kel, az én babám a foga miatt kelt hónapokig éjjelente 5ször

2009. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de az enyém is mostanában viszsszatért az éjszakai evésre, emellett igen sokszor felébred.

Kipróbáltam, hogy adok neki a mélyhűtőben lévő lefejt tejbő, hátha keveset eszik este, meginni megitta, de akkor is ugyanűgy felébredt.

Vszont volt olyan, hogy alig evett valamit este, inkább nyűgosödött egész cicizés alatt és végigaludta az éjszakát.

Lehet a foga, lehet a meleg...

5 hónapos lesz 8-án.

2009. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen addig nem alszik míg nem ehet!Uzsira már kap gyümölcsöt és kóstoltattam, vele mindent!
2009. júl. 29. 16:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a foga miatt -e az biztos hogy elindult de akkor napközben is nyügi lenne!
2009. júl. 29. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg délelőtt adni a gyümit, 5 körül tejpépet, s este szopi. Nekünk ez bevált, nem kel fel. 5 hós.
2009. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!