Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NEM ALSZIK! 8 hetes korától-8...

NEM ALSZIK! 8 hetes korától-8 hónapos koráig kislányom rendesen átaludta az éjszakákat. Most már nem. Miért nem alszik?

Figyelt kérdés

3 hónapja az alvása össze-vissza működik.Nem értem 8-kor eszik, de már éjfélkor fent van, addig sír mig ki nem veszem a kiságyból,ha nem veszem ki és hagyom sírni akkor olyan szinten ordít hogy össze hányja magát, közénk rakom, ott pedig össze-vissza mozog,forog, egyik helyről a másikra rakja magát, minden ez csak nem alvás.Majd mikor sikerül neki elaludni, majd egy óra múlva kezdi előröl. 11 hónaposak vagyunk most, de már nagyon fáradt vagyok, meddig tart ez még így? 3 fogunk van.

Más is van így?


2011. jan. 13. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanigy volt nálunk is.Hányásig sirt,köztünk meg izgett-mozgott.:)

Kellett 5-6 hónap nálunk mire visszaállt.

Fogtól kezdve,a szep.szorongásig bármi lehet.

2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj, nagyon sajnállak! Az enyém is pont ugyanezt csinálja vagy 2 hete. 12 hónapos, tegnap 10-re elaltattam, én lefeküdtem 11.30-kor, 12.30-tól éjjel 3-ig egyet ordított a kicsi, nem tudom, mi baja, mindent végigpróbáltam. 7-kor kelt, utána kb. még fél órára talán vissza tudott aludni. 6 foga van, de összesen a hattal nem szenvedett ennyit, mint most ezzel, ha tényleg a foga jön. Holnap viszem orvoshoz, félek, hogy valamit nem veszek észre, hátha a dokinak van valami jó ötlete.
2011. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem a foga. mozgásfejlődés. nálunk is ez volt. csak 7-9 hónapos korig. teljesen kikészültem. aztán egyszer csak rendbejött a dolog...
2011. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!