Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba alvásánál van...

9 hónapos baba alvásánál van éjjeli fény vagy totál sötét?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom egy hónapja rendszeresen éjszaka egyhuzamban több órát is ébren van. Előtte már régóta átaludta az éjszakát. Nem éhes nem szomjas nincs melege nem fázik. Sajnos még nem jöttem ra hogy mi a bibi mert semmi nem változott a napirendben. Ha velünk alszik is ez a helyzet. Nálatok éjszaka van fény a babánál? Külön szobába külön ágyban alszik. Gondolkoztam rajta hogy esetleg félne a sötétben. Amúgy egyedül alszik el a legtöbbször. Köszi ha van valami tippetek. Esetleg arra is hogy milyen fény legyen a szobájában.

2023. jan. 8. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt akkoriban. Én is megszerettem, maradt is volna tovább is, csak tönkretette a gyerek, nem vettem újat, mert neki jó volt már így is.
2023. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1 éves kora előtt 1hónapig ezt csinálta éjjel a fiam is. Aztán átállt 1 alvásra, azóta is előfordul, de már nagyon ritkán ez a virrasztás. :)


Talán aznap túlaludta magát, vagy nem levegőzött eleget, az is bezavar nálunk például.

Fény nincs amúgy, a cumi világít, és a babakamerájának van minimális fénye.

2023. jan. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Pont a héten érkeztek meg a világítós cumik is. Remélem ez átmeneti időszak és ahogy jött ugy el is mulik. Bár most eddig az elmult 4napbol 3at aludt szépen. Úgyhogy egyáltalán nem a panszkodok. Csak próbálok rájönni az igènyekre 😊
2023. jan. 9. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!