Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba alvásánál van...

9 hónapos baba alvásánál van éjjeli fény vagy totál sötét?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom egy hónapja rendszeresen éjszaka egyhuzamban több órát is ébren van. Előtte már régóta átaludta az éjszakát. Nem éhes nem szomjas nincs melege nem fázik. Sajnos még nem jöttem ra hogy mi a bibi mert semmi nem változott a napirendben. Ha velünk alszik is ez a helyzet. Nálatok éjszaka van fény a babánál? Külön szobába külön ágyban alszik. Gondolkoztam rajta hogy esetleg félne a sötétben. Amúgy egyedül alszik el a legtöbbször. Köszi ha van valami tippetek. Esetleg arra is hogy milyen fény legyen a szobájában.

2023. jan. 8. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen.

Egyebként nálunk ez 8 hónapos kora óta tart. Most 15hónapos.

2023. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. És majd csak később kezd el félni a sötétben. Valószínűleg nem eléggé fárad el napközben, vagy sokat alszik.
2023. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy minimális fény. De csak azért, hogy megtaláljam a cumiját éjszaka. Egy digitális óra van a szobájában, és az világít. De le szoktuk takarni éjszakára, hogy csak épphogy világítson picit.

A fiam 7 hónapos, ő is nehezebben alszik vissza mostanában.

2023. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem alszik sokat napközben pedig. Próbáltam az egy alvást is. Volt olyan nap hogy bejött de volt olyan hogy nem. Valamikor simán bírja délig. De pl ma is 10:30kor kidőlt. De ha kettőt alszik is maximum 2ora egy delelott egy délután. 4otan már nem is szokott aludni fél-8kozott furdetem 8-8:30kozott rakom le aludni.
2023. jan. 8. 20:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy fél, valószínűleg kicsit felborult a napirend, nálunk is most ez van betegség miatt. Próbáld nappal picit többet ébren tartani, hátha segít. Nálunk van éjjeli fény, elsősorban nekem, szerintem nagyon praktikus. Az Ikeás konnektorba dugható nekünk nagyon bejött, pont annyi fényt csinál, hogy éppen csak lássak és nappal automatikusan lekapcsol.


[link]

2023. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen mi is beleestunk mind 3an. De már előtte is tartott. Szerintem lassan tényleg egy alvás lesz csak nehèzkes az átállás. Alapbol 10kor aludt egy órát meg 3kor. Volt hogy siman ebren tudom tartani mondjuk 12ig akkor ebed es utana alszik egy nagyobbat. De olyan is van hogy akármit csinálok nem sikerül.
2023. jan. 8. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk van éjjeli fény. Még a saját hálószobámban is van minimális, mert tök sötétben én sem szeretek aludni. Meg ha bármi miatt be kell mennem éjjel a gyerekszobába, így nekem is egyszerűbb.
2023. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor majd beszerzek egy olyan ikeasat amit küldtek. Ha masra nem en is könnyebben megtalalom a cumit éjszaka 😁
2023. jan. 8. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Cumibol vilagitosat kell venni, ejnye. Mar 8 eve is volt. Mam. Nekem most 3 eves a kicsi es most kezdett el felni krokodiloktol meg a kutyas fuggonytol.🥴
2023. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt éjjeli fény. Sólámpa.
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!