Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tudnék tenni, hogy jobban...

Mi tudnék tenni, hogy jobban aludjon?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó alvó a 15 hónapos kislányom, viszont azt hittem 2 héttel ezelőtt, hogy talán valami alakul, egyszer például volt, hogy csak 2x kelt fel. De azóta rémálom minden éjszaka. Kb hajnali 1-kor felébred, cicit ker, lerakom, 10 perc múlva újra , próbálok neki inni adni, az nem jó. Ez így megy kb 3-ig, utána csak simán felül és el akar menni játszani. Nem hagyom, próbálom altatni, általában hajnali 5-kor alszik vissza.

Gondoltam arra, hogy a foga jön, bár mikor játszani akar alvás helyett, akkor nem hiszem. Vagy talán nem elég neki a tej, persze eszik napközben rendesen is, de este kipróbálok tejitalt,hátha. Nem változott semmi a napunkban, 2x1,5-2 órát kint vagyunk.

Annyira rosszul vagyok már, egyszerűen nem tudom mit csináljak, türelmetlen vagyok vele, nem tudok vele úgy foglalkozni napkozben ahogy kéne. Irtózatos bűntudatom van.



2023. jan. 10. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell engedni a kéréseinek.Este meg mesélni v. énekelni kell elalváshoz.
2023. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!