Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is idegesítő a sógornőj...

Másnak is idegesítő a sógornője? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Már 1 éves a kislányom de a sógornőm még mindig osztogatja a tanácsait és el is várja hogy mindent úgy csináljak amit ő mond,mert ha nem meg van sértődve.Neki persze ne szóljon bele senki hogy nevelje a gyerekét,de nekem ossza az észt.
2010. okt. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem egyik unokatestvére volt detto ilyen.Kb. 2 hétig bírtam,aztán egyszerűen lekoptattuk(észrevette magát).Rettenetesen mérges vagyok rá a mai napig.
2010. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs gyereke a sógornőmnek, de ő is adott már pár tanácsot, pl. hogy altassam a kisfiam, ami mint köztudott kardinlis probléma tud lenni és nálunk is az. Mi szerencsére nem sűrűn találkozunk, meg is őrülnék tőle. Nem irígyellek. Biztos sértődés lesz előbb-utóbb, gondolom egyszer Te is megunod az okoskodásait.
2010. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit,h én kerek perec elküldeném a bús fenébe.Ha fontos h azért vmennyire megmaradjon a jó viszony tisztes távolságból,akkor persze nem így durván küldeném el,hanem egyszerűen megmondanám neki h bocs,de én vagyok az anyja a gyerekemnek,és magam is el tudom őt látni,nincs szükségem a tanácsaidra.És ne bántson a lelkiismereted.Kár h ezzel ilyen sokáig vártál.Nekem csak 2 hét volt és mi is egy évesek leszünk,de a mai napig bánom h nem voltam rögtön az első napokban határozottabb:(
2010. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22.16 voltam.
2010. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem sógórnője ilyen: egyszerűen mindent elkövet, hogy engem rossz anyának állítson be. Úgy utálom már. De azt nem veszi figyelembe, hogy ő miként neveli a gyerekét, meg anyósomékon élősködik. Áááá, fel is idegeltem magam.
2010. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!