Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor sem lehet önálló ülés...

Akkor sem lehet önálló ülés előtt etetőszékbe tenni ha már feláll?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz 1 éves a babám és még mindig nem ül se mászásból ki, se állásból le. Gyenge a dereka, nem tudja magát megtartani. Járunk dévényeshez, meg itthon is csináljuk a feladatokat. Viszont már elege van az autós hordozóból meg az etetésből, alig eszik ha én etetem. Meg állandóan jönne is kifelé, kikéreckedik vagy maga próbál kimászni. Arra gondoltam hogy kipárnáznám az etetőszéket, hogy ne neki kelljen tartania magát, így esetleg beleültethetem?
2023. jan. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan: miért nem a legkompetensebb személyt kérdezed?


Tudod, a gyógytornászát!

2023. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
1 évesen nem ül 😳😳
2023. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Erről a szakembert kérdezd, mert az 1 évesen nem ülés egyáltalán nem átlagos.

Viszont az fontos, hogy a kiülés nem egyenlő magával az üléssel. Sok baba hamarabb tud stabilan ülni, minthogy kiüljön mászásból.

2023. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

2, mielőtt elájulnál: szerinted ki jár gyógytornászhoz a gyerekkel? Akinek semmi baja?


Van úgy hogy egyévesen még csak nem is kúszik valaki, mégis ember lesz belőle (fejlesztésnek hála).

2023. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha az alsó háti szakasz a leggyengébb, nagyon nem kellene ültetni kipárnázva sem.

Etetheted viszont az öledben "ültetve", a hátát a mellkasodnak támasztva, ami egy terhelést csökkentő, nem valódi ültetés.

Kérdezhetnéd, hogy miben tér el attól, hogy kitámasztod... Hát abban, hogy az öledben aktív (!), "reagáló" támaszt kap, nem passzívat.

Ebben a pózban 5-10 perc ok, tovább nem kell.

És a core izmokra kérhetnél több gyakorlatot.

2023. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dönthető háttámlájú etetőszék esetleg? Hogy ne full egyenes háttal üljön? Szerintem olyanban nyugodtan ehet.
2023. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!