Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem fogadja el a...

Más babája sem fogadja el a nagyobb cumit? Ez mennyire probléma?

Figyelt kérdés

A fiam 8 hónapos. Még mindig a 0-6 hós cumit használja.

Vettem neki nagyobbat, nem igazán tetszik neki. 2 hónapja vettem, azóta se szokta meg. Beveszi, kb.30 másodperc után köpi is ki.

Baj, ha még a kisebbet használja?

Csak mert vennem kéne neki újat, mert már eléggé elhasználtak.


2023. jan. 13. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az enyém is ilyen
2023. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A 3 gyerekem közül csak 1 fogadta el h korának + felelően cumit váltottunk. A másik kettő 0-6 hós cumikat használt 2 éves korukig 😅

A legidősebb gyerekem 8 éves, sem beszédben sem fogválltásban és a fogak állásában nincs problémája

2023. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cumit nem tudom, mert azt nem használt a kislányom, de egy évesen még a 2 hónaposnak való cumisüveg cumiból itta az esti tápszert, ha lecseréltem csak üvöltött meg öklendezett
2023. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Nálunk is kb 11 hónaposan fogadta el a 6 hó fölötti cumit.
2023. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj...igaz nem dudli,de A fiam ujszülötteknek valo cumival issza a tapot..masikat hiaba probalom neki,nem veszi el.9 honapos.
2023. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!