Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti baba mellett tanulni?

1 év alatti baba mellett tanulni?

Figyelt kérdés

Aki tanult amíg otthon volt a babával, annak hogy ment?

A fiam 8 hónapos, majdnem 9 lesz, mire kezdődik az online oktatás.

Néha be is kell majd menni, de az 2-3 szombat. Egyébként az oktatás online. És vissza is lehet nézni, szóval ez a rész nem gond.

A tanulás része érdekelne, hogy aki kicsi mellett csinálta, hogy boldogult?

Félreértés ne essék, nem aggódom amiatt, hogy nem fog menni, valahogy biztos megoldom. Csak érdekelne tapasztalat.


2023. jan. 19. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemet végeztem, 3 éves lett mire meglett a diplomám, nem volt könnyű. Úgy éltem túl, hogy minden targyból az első órára bementem, ott kiderült mik a vizsgakövetelmények, lesz-e jelenléti ív. Ennek függvényében vagy bejártam, vagy nem a többi órára. Lehetett volna egyéni tanrendet kérni, de az szívas volt annak aki kérte, mert az aláírast egy beadandóval általában lehetett kiváltani, vizsgázni meg ugyanúgy kellett. Szóval rosszabb mintha be kellett volna járni pár alkalommal.

A beadandókat és a szakdogát volt nekem nehéz megírni, oda kellett fél napokra bébiszitter, aki a másik szobában lefoglalja a gyereket, amíg pótyögök a gépen. Úgy képtelenség volt gondolkodni és írni hogy egyszer 10 perces van, egyszer fél óra, mindig valahová ugrani kellett. Így meg egyben volt fél napom, akkor tudtam haladni.

A könyveket altatás után olvastam, éjszaka, akkor tanultam a tételeket is. Illetve mikor kisebb volt szoptatás közben tanultam sokat.

Online órával egyszerűbb volt, ott felvettem az órákat, és vissza tudtam hallgatni mosogatás, főzés közben.

Kreatívan túl lehet élni. 🙂

2023. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor még simán. Ha majd élvezd járni...én akkor biztos nem tudtam volna mellette pedig 2 áldott jó és nyugodt gyerekem van
2023. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszületett már egyáltalán?
2023. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekfüggő. Az első két gyerekem mellett simán lehetett volna. A harmadik mellett örülök ha főzni sikerül. Nem nagyon foglalja le magát, folyamatosan igényli a társaságot.
2023. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mellett képtelenség lett volna.
2023. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyugodt baba, nap közben van, hogy eljátszik szépen magában egy ideig. Házimunkát is simán lehet mellette csinálni.

Meg nyilván van egy férj mellettem, akire bármikor számíthatok munkaidőn kívül.

2023. jan. 20. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy babával még nem olyan nehéz, általában akkor tanultam, mikor aludt, 17 hónapos volt mikor államvizsgáztam, most 2,5 éves a kicsi 5 hónapos lesz, szeptemberben szeretnék csinálni egy szakmernokit, biztos piszok nehéz lesz, de ez van. 😌 Hajrá!
2023. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy belefér, akkor vágj bele. Mivel te ismered a babádat, te tudod, hogy megoldható-e.
2023. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főiskolát csináltam, 2.os voltam mikor terhes lettem, többemberes gyerek volt csúsztam is a suliban, de megcsináltam, ugyhogy az utsó evben már dolgoztam is, nem lehetetlen.
2023. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!