Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred fel 10 percenkent?

Miert ebred fel 10 percenkent?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 honapis kisfiam, az ejszakai alvasa nagyon jo, de nappal… 10 percenkent felebred. Egyszeruen tarthatatlan a helyzet, a nagyonb gyerekkel semmit nem tudok foglalkozni szinte. Hiaba kotom magamra ott is felebred 10 perc utan

Arrol nem beszelve h mindjart 6 kg en meg eleg vekony vezna no vagyok egyszeruen leszakad mar a kezem meg abhatam, vallam az allando hurcolastol altatastol…


2023. jan. 25. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Minek altatod, tedd le magad mellé ott játszhatsz is a nagyobbal közbe.
2023. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
1es jól írja, tedd le magatok mellé, és majd elalszik magától. Már azért nézelődik is, adj neki játékokat közben...
2023. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Haha aranyosak vagytok de szep lenne ha igy mukodne…

Magunk melle teszem elnezelodik 5-10 percet aztan sirni kezd. Mi az h adj neki jatekot meg pici nem tud tudatosan fognk forgatni nezegetni dolgokat majd max 3 honapos kora utan

2023. jan. 25. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Ja mert azt írja a nagy könyv, van aki tud vagy próbálkozik, tedd hasra.

Pedig nem álmos ha az lenne aludna

2023. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jajj istenem szted nem szokott hason lenni?😃 pontosan tudom h nem tud hiszen latom😃 meg haton fekve se nyul a targyakert nemhogy hason. Es nem is varom el tole. Hason meg kb 2-3 percet bir lenni…

Marahara nem ez itt a kerdes.

Es kepzeld rengeteg baba van aki annak ellenere h almos nem tud onalloan elaludni. Nem lenne annyi kiegett anyuka ha ez igy mukodne h faradt a babam, leteszem magam melle es elalszik bumm… nyilvan ense ide irnek ha igy lenne

2023. jan. 25. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy fáj a hasa?
2023. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hmm jo kerdes sirni nem sir mikor felebred meg nem kapkodja a labat nem tunik ugy mintha fajdalmai lennenek

De azt el tudom kepzelni h a belmozgas kelti fel

2023. jan. 25. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Az ejszakat megertem, aludni kell. Viszont azt nem ertem hogy miert akarod mindenaron elaltatni napkozben? Nem tunt meg fel hogy azert kell fel 10 perc utan mert nem almos mar? Hogy az a 10 perc eleg volt? Hogy mar nem csak eszik-kakil-alszik? Hogy teljesen normalis hogy 5-10 perc utan mar unatkozik es sirni kezd? Masok benaznak az elso gyerekkel es az meg ertheto is,de neked mar van egy nagyobb, vagy vele nem voltal ott amikor ennyi idos volt?

Mit gondoltal mikor terhes lettel a masodikkal? Ugyanugy csak az elsovel kell foglalkozni? Vagy majd csak leteszed a kisebbiket es minden csupa happiness? Jo reggelt 😂 errol szol az anyasag.

2023. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Van babáknak nyugtató tea vagyis alvás segítő tea,ha meg a pocakjával van gond akkor Mecsek vagy kamilla tea ami segít vagy édeskömény tea.
2023. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy meg ne akard minden áron nappal elaltatni majd ha álmos úgy is el alszik.Ha nem sírs és el van magában akkor nincs semmi baj.Nem értem hogy miért akarod erőszakkal el altatni, nem muszáj nappal aludnia.
2023. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!