Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet ilyen időben...

Meddig lehet ilyen időben kint lenni a babával?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos babánknak jön a foga valószínűleg. Nagyon nyűgös, kint megnyugszik. Mindig szeretett kint lenni. Mostanában nagyon hideg, szeles idő van. Vagy ablakban levegőzünk vagy kint árnyékolt helyre állok vele, hogy a szél ne érje. Szeret kint lenni, de ha már kezd hűlni az arca, akkor mindig behozom. Meddig lehet kint lenni, hogy ne legyen beteg se?

2023. jan. 25. 13:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Természetesen rendesen fel van öltöztetve. Mindig meleg a keze, lába, amikor bejövünk. Csak az arca hűl le.
2023. jan. 25. 13:32
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

A fiam kb 6 hós volt - 3 fokban aludt kint vagy 2 órát.

Hideg az arca azért nem kell bemenni.

2023. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ennek a kicsi lányom nagyon örülni fog. :)

Honnan tudom, hogy elég volt neki kint ilyen időben? Ha az nem jel, hogy hideg az arca.

2023. jan. 25. 13:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig jólesik.



N a kővetkező éhségig, vagy pelusig maradtam.


Ha bementünk, vissza nem öltöztettem utána.

(Hidegebben nem babakocsiban, hanem kendőn rajtam volt, így 100%, hogy nem fázott)

2023. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most a hidegebb idő miatt kb 10-15 percig szoktunk kint lenni. Jobb időben fél óra volt a minimum.
2023. jan. 25. 13:45
 6/16 A kérdező kommentje:

Hordozóban viszem ki. Magamra kötve én is melegítem.

Köszi a válaszokat :)

2023. jan. 25. 13:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszom pepi ennyiért fel sem öltöztettem nekünk minimum volt az 1-1.5 óra jó nagyokat sétáltunk, - 5 fokig, bunda cuccba takaróba.
2023. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Korábban aludt babakocsiban, de már egy ideje nem szereti. Inkább kézben, hordozóban magamra kötve. Tud jobban nézegetni, engem is jobban érez.
2023. jan. 25. 13:47
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is a hideg zavart annyira, hanem a szél. Most meg nagyon nyáladzik is pluszban.
2023. jan. 25. 13:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A hordozás elég jól véd a szél ellen.

Ha neki tetszik, következő etetés/pelizés előtt én se mennék haza. Ilyen pár percekre nem érdemes szerintem. Az én gyerekeim nagyokat szoktak aludni kendőben, sétáltunk órákat. Ha te bírod a hideget, hajrá.

2023. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!