Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar elaludni?...

Miért nem akar elaludni? többi lent.

Figyelt kérdés
Röviden. 15 hónapos babám kb 1 hete elkezdett tiltakozni az összes altatási procedúra ellen. Elhagytuk a délelőtti alvást és egész héten fél12ig próbáltam kihúzni az alvását. Ma reggel irgalmatlan nyűgös volt már (6kor ébred) és gondoltam ma visszatérünk a délelőttire, tényleg nem bírtam vele, olyan nyűgös volt. Tegnap délután összesen 1 órát aludt. Járás beindulás van éppen, lehet ehhez köze vagy nem tudom.
2023. jan. 26. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellett elhagyni a reggeli alvást?
2023. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk egy fél napos bölcsivel múlt héten. És ott fél1kor alszanak. Most áttettük márciusra a bölcsit, hogy átállunk stb. De egyébként az alvási mizéria miatt is gondoltam, jó akkor fáradnia kell ,hogy elaludjon.
2023. jan. 26. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:

15(holnap után 16) hónapis a lányom. Ő is ezt csinálja. Kb 2 hónapja.

Ha 2x alszik sok, ha 1x alszik kevés. Mondjuk ha 2x alszik akkor 2x max 20 perc, ha 1x max 40 perc.

Igy is este egy kész procedúra elaltatni. Mondjuk nappal sem jobb.


Éjjel 8honapis kora óta óránkent kel, bármit csinálok vele.


Nalunk pl mozgás fejlődés nincs most. 10hónapos kora ota jár, 1 évesen már futott.

2023. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Nappali egyszeri alvás már elég szokott lenni ekkorra gyereknek. Így este is hamarabb, könnyebben tud aludni. De nagyjából ebben a korban kezdődtek a lányomnál az altatási nehézségek, de nem az elindulás miatt, mert később indult csak el. Főleg ha napközben nem volt eléggé lefárasztva.
2023. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak nem értem, mert nyűgös volt, tehát álmos. Semmi nem volt jó. Ha meg becsukja a szemét, akkor alszik simán. csak először a tiltakozás
2023. jan. 26. 10:16
 6/6 anonim válasza:
Nekem nincs gyerekem, viszont tapasztalatom van, mivel van egy öcsém, akit rendszeresen passzoltak átt nekem a szüleim. Édesanyám délben már vitte altatni, pár óra hosszát aludt, azután felkelt. Délután kb 3 órakkor ha álmos volt a gyerek, akkor elaltatta, viszont ha nem volt álmos - akkor ha nem volt muszáj nem vitte aludni, hogy este képes legyen aludni. Ezután este 9 órakkor pedig újra elaltatta, aminek következtében reggelig aludt, néha-néha felkelt enni. Tehát, délben, esegleg délután, illetve este alvásidő. Nekünk ez vált be.
2023. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!