Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári fürdetőkrémet...

Gyógyszertári fürdetőkrémet hogyan használjátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt bekenem vele az egész gyerekt (kivéve a haját) és utána a fürdőkádban egy fürdetőkesztyűvel lemosom róla.
2010. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan így,ha nagyon száraz a bőre ezt használom testápólónak is vékonyan 23hós a kislányom,de az összes márkásat kipróbáltam egy se jött be ez nagyon jó.
2010. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kiürült flakonba teszek belőle, majd hozzáengedek forró vizet. Jól összerázom, hogy feloldódjon. Így ha engedem a kádba a vizet, csak beleöntöm, mint a habfürdőt. Ha száraz a baba bőre, akkor fürdetés előtt érdemes bekenni a bőrét a fürdetőkrémmel, mintha testápoló lenne. A vízbe téve alaposan le kell mosni róla.
2010. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi egyszerűen már benn a kádban kenegetjük végig a krémmel. A haját is, naponta, nem is koszmós :) Aztán csak leöblítjük. Barátnőmék kis csésze vízbe raknak egy fürdetésnyi adagot, megmikrózzák, így jól el lehet keverni, ezt öntik a fürdővízhez, és így füdetik a gyerkőcöket.
2010. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Szomszédék egy kézi habverővel elkeverték egy kevés vízben, úgy adták hozzá a kádban lévő vízhez, ezért én is így terveztem. Aztán párom kifejlesztett egy tenyérből apránként belesimítós technikát, és azt alkalmazta (pici vizet a kezébe, és mintha kezet mosna vele, elkeverte a vízbe). (B)
2010. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Üres flakonba nyomom, öntök hozzá kevés babaolajat és forró vizet.
2010. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sehogy mert iszonyatosan ekcémás kiütése lett tőle.

Csak a kórházban mosdatták meg vele meg én itthon 2x ekkor derült ki hogy allergiás rá. rettenetesen nézett ki a bőre szegénykémnek.

Niveát használtunk utána...attól semmi baja.

2010. márc. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi egy üres pumpás flakonban nyomtuk át, vizet rá, összeráz és úgy használjuk, mint egy tusfürdőt.


Utolsónak: nem kötözködni akarok, de szinte nincs olyan kórház, ahol fürdetőkrémet (gyógyszertárit) használnak. A cégektől kapott ingyen fürdetővel mosdatják az újszülötteket. Mi is niveát, johnson's-t használtunk, nem rögtön, hanem egy év után jött elő a bőrprobléma, alig bírtuk helyrehozni. Persze mivel egy évig jó volt, nem gyanakodtunk a fürdetőre.

2010. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van! A kórházak nem a gyógyszertárit használják! Annyi baba mellett idejük sem lenni kenegetni a babákra v. vízzel kevergetni! Az István kórházban például sárga Johnson's tusfürdőt használnak.
2010. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is a babát kenem be vele, mert ekcémára hajlamos a bőre és a vízbe is teszek. Ha a vízbe akarod tenni az a legegyszerűbb, ha szétkened a kád alján, ráengeded a vizet és a kezeddel "ledörzsölöd".

Ha sietek akkor a kezembe nyomok és mintha kezet mosnék eloszlatom a kezemen és belemosom a vízbe. Így nem lesz csomós.

2010. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!