Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyógyszertári fürdetőkrémet...

A gyógyszertári fürdetőkrémet hogy használjátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy elég sűrűnek tünik.
2009. febr. 11. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy,hogy kb kis diónyit jól feloldok a vízben,majd a hajlatokat és popsi stb-re kenek is belőle!
2009. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk nagyon bevált, csak ez hozta rendbe a Pici száraz bőrét. Azóta is ezt használjuk. Egyszerre tisztít és egyensúlyban tartja a bőr nedvességtartalmát (ez most úgy hangzott, mint egy reklámszöveg :)). Azért sűrű, mert egyben kenőcs is, mint a testápoló.
2009. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszadó vagyok! Bocs, csak azt nem írtam, hogy hogy használjuk! Mi a fürdés előtt kenjük be Babót és utána tesszük a kádba, ott mossuk le róla. Mikor még nagyon száraz volt a bőre, az orvosunk tanácsára fürdés után is bekentük vékonyan, ami aztán rajta maradt. Mikor renbejött a bőre, nyilván ezt elhagytuk.
2009. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi egy kis szűrőbe tesszük és azon keresztül engedjük a vizet, szépen feloldódik. Ha szárad a bőre nyugodtan kend vele napközbe is.
2009. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én felfőzöm, vagy felöntöm forró vízzel (nagyon sokkal, kb háromnegyed literrel). Amíg meleg nagyon híg lesz, de amikor kihűl, akkor visszadermed és normálisan kenhető. Nekem a védőnő javasolta ezt.
2009. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy kiürült folyékony szappan adagolóba nyomtam bele és felengedtem langyos vízzel. Jól összerázva abszolút olyan az állaga, mint a folyékony szappannak és így könnyen adagolható fél kézzel a pumpa segítségével.

2009. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Szia, mi a száraz kád alján szétkenünk egy diónyi mennyiséget és utána ráirányítjuk a zuhanyrózsát. Nagyon szépen eloszlik, egyáltalán nem lesz csomós és még habos is lesz, amit imád a gyerkőc.
2009. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is fürdés előtt kenem be vele, így a masszírozás is megvan...Aztán biztos kézzel megragadom a jó csúszós kis kölkömet, be a vízbe, és lemosom róla.
2009. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén?? Sehogy! :) Nekünk nem jött be, én vettem Johnsont inkább.

7 hetes kisfiú Anyukája

2009. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi is vettünk jonshont is, de az elején csak a gyógyszertárit fogom használni.
2009. febr. 11. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!