Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mutogatást tőlünk tanulja...

A mutogatást tőlünk tanulja el a baba, vagy automatikus mint pl a kuszás?

Figyelt kérdés
Nem igazán mutogattam 11 hős babámnak még, mégis elkezdett mutogatni. Mikor megjelent olyan durván nyomta, hogy reggel is mèg csukva volt félig a szeme nem is látott de már mutatott valamire. Pontosan úgy csinált, mintha mikor rögzült egy új mozgásforma, és álmában is gyakorolta. Felmerült bennem a kérdés, hogy ezt nem is kell amúgy sem megtanítani, hanem automatikusan jön?
2023. febr. 5. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez tanult viselkedés.
2023. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk tanulja. A lányomnak én sem sokat mutogattam, mégis viszonylag hamar megtanulta. A fiamnak csak azért mutogattam sokat, mert nem igazán akarta csinálni, sokkal később tanulta meg, mint a nővére. De vmiben meg ő volt a gyorsabb.
2023. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En sokat mutogatok a babamnak,10 honapos lesz es mar ramutat mindenre ami kell neki,kozben pedig "mondja'hogy ööö...olyan cuki
2023. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanult viselkedés, de olyan értelemben automatikus, hogy automatikusan leutánozza, amit tőled lát (később meg elismétli, amit mondasz), szóval nem kell neki így direktben "tanítani", elég, ha tőled látja (mint egyébként minden mással is).
2023. febr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!