Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen még csak azt mondja apa?

1 évesen még csak azt mondja apa?

Figyelt kérdés
Baj ha egy évesen nem mond mást csak, hogy apa meg azt, hogy gágágá?
2023. febr. 14. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt mondta csak. Nincs elkésve.
2023. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

A lassan 2 évesem is kb ennyit mond.

Még csak 1 éves, hova beszéljen még sokat? Türelem, majd elkezdi egyszer.

2023. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Az enyém 1 évesen még semmit nem mondott, 2 éves múlt pár nappal,mikor elkezdett szavakat mondani. Első szava a "bugyi" volt, aztán "hinta, hórukk,hoppá,kutya,cica, kaki" és még néhány. Aztán jött csak "apa", aztán megint néhány új szó, aztán pár napja "anya (aja)". Most 2 éves,2 hónapos.

Szóval semmivel nincs még elkésve a Tiéd, nálunk aztán napi több szó is lett hirtelen, de gondolom, ez általános, ha elkezdik a beszédet.

2023. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy kicsit utána olvasnál tudnád hogy teljesen oké.

Ha megtetted de bosszant mert a szomszédé, meg a játszós anyukák gyerekei stb már több mindent mondanak akkor ideje beletörődni hogy ezzel nem tudsz bezzrgelni majd a többi maminak 😉

2023. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az összes ismerősöm akinek van gyereke folyamatosan mondja, hogy már rég mondania kéne legalább anya,apa,baba,mama,papa meg ilyenek. Ezért kérdeztem de már így is büszke vagyok rá, hogy csak ezt mondja.
2023. febr. 14. 15:53
 6/26 A kérdező kommentje:

4# mit nem tudok a többi mamival?

Ők szoktak dicsekedni folyton másba pl az én gyerekem fejlettebb mint az övék de én nem vagyok dicsekedős fajata a gyerek nem egy verseny szerintem és sose értettem mért hencegnek az anyukák a gyerekükkel mert minden gyerek a maga tempójában halad. A kérdést azért tettem fel mert nekünk a gügyögés is nagyon későn indult be és szinte nem is volt.

2023. febr. 14. 15:56
 7/26 anonim ***** válasza:
Nézd, ha aggódsz, szakembert kérdezz, ne az itt unatkozó hozzá nem értő anyukatársakat.
2023. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nyilván jártunk már ez ügyben orvosnál csak kiváncsi voltam ennyi.
2023. febr. 14. 16:37
 9/26 anonim ***** válasza:

Voltatok orvosnál, de te ettől még bizonytalan vagy, ezért a gyks anyukák szakvéleményét várod 🤔

Az oldalon 1001 kérdés és válasz van ezzel kapcsolatban. Többnyire idősebb gyerekekről

2023. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem most voltunk orvosnál hanem több mint fél éve azóta már fejlödött sokat. De amúgy nem tudom itt kötelező a kötekedés? Ez egy kérdező oldal ha nem tudsz hasznosat választ írni minek írsz? És én nem láttam ilyen kérdéseket amiket meg 10 éve tettek fel boccs már, hogy friss anyukáktól kérdeznék :D
2023. febr. 14. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!