Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen még csak azt mondja apa?

1 évesen még csak azt mondja apa?

Figyelt kérdés
Baj ha egy évesen nem mond mást csak, hogy apa meg azt, hogy gágágá?
2023. febr. 14. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Le kellene szállni a magas lóról!

Nem vagyunk gondolat olvasók!

2023. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Rendben legyen igazatok😀 szép napot
2023. febr. 15. 13:39
 23/26 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel ide kérdést, ha magadban eldöntötted és nem fogadod el a válaszokat?
2023. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Miert ne fogadnam el? :D De a lekezelo bunko stilusu kommenteket mert hagynam szo nelkul ha eszre vetted volna a normalis kommentre valaszoltam aki normalisan irt mert a like. De az hogy nem is a kerdesre valaszol valaki csak kioktaz es nem is jol ertelmezi amit irok. Azert mert anonim az oldal nem kell egy bunko pocsnek lenni. Eszem megall, hogy barmit kerdezek normalisan mindig jonnek a szajharcosok es lehurrogjak a masikat. Valaki vagy valaszol normalisan vagy semmi haszna a kotekedesenek
2023. febr. 15. 16:48
 25/26 anonim ***** válasza:

"nem mond mást csak ... hogy gágágá?


Az semmi. Ezt kint a természetben a kacsák is már 1 hét után megtanulják. :)

2023. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Jé tényleg? Én is tudom ezért tettem fel a kérdést...
2023. máj. 18. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!