Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy nem...

Honnan lehet tudni, hogy nem elég tápláló a tejem? A második harmadik héten heti 30dkg -ot hízott a babám, az elmúlt kettőben csak huszat, igaz sokat sírt hasfájás miatt és kevesebbet aludt. Vmi baj van a tejjel?

Figyelt kérdés
Most öt hetes.3700 születési súly most volt öt hetes és 4600
2008. dec. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A védőnő mit mond?
2008. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Védőnőm szerint heti 10dkg-ot kell hízniuk minimálisan. Nálatok ez bőven megvan. Az miatt pedig ne izgulj, ha heteken keresztül nem egyformán hízik, hiszen senkinek sem egyforma az étvágya nap mint nap.
2008. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan hasfájás miatt sír,és nem azért mert kevesebb a tejed és éhes marad?

Egyébként az h most kevesebbet hízott egyáltalán nem gond,nem fog mindig ugyan annyit hízni úgysem,a picik sem tudnak mindig egyformán enni.Amúgy nagyon szépen gyarapodik a babád.

2008. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egykicsit sokat eszik, és hasfájós. Az nem baj, hogy nem hízik annyit, mint az elején. Ha 10-15 dkg megvan, akkor nyugi. A mi babónk is nagyon sokat evett az első pár hétben, és a 7. héten annyira fájt már a pocija, hogy görcsoldó szurit adott neki a doktornéni, hogy jobban legyen, mert már éjjel, nappal sírt. Mivel mértem minden evést egyből kiderült, hogy a 130 g-ok nagyon sokak voltak neki egy evésre. Rááltam a 110-es és 5 perces adagokra, és helyre is jött pár nap alatt. Ráadásul amikor nem ette már túl magát jobban aludt, jobban is hízott. A te babód is azért nem tud szerintem aludni, mert sokat eszik, és mivel a gyomruk még nem nagy, telítődik a bélrendszer, háj a hasuk. És hízni, nőni alás közbe szoktak leginkább. A tejed biztosan tápláló, amiatt ne aggódj! A súlya is rendben van.
2008. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!