Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körömvágást hogy oldja meg...

Körömvágást hogy oldja meg akinek nem engedi a kis gyermeke?1.5éves

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt most vergődik,nyávog és elszalad.

Se a kezén se a lábán nem engedi

Alváskor felébred rá.

Nem vágtam bele nem szúrtam meg sose.

Van esetleg valami jókis praktikátok?



2023. febr. 23. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 1 éves, mindig is úgy tudtam levágni a körmeit, hogy közben férjem adta neki a tápszert. Ha már nem lesz tápszeres, nem tudom, hogy lesz.
2023. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezért megkövezni, amíg nem hagyta teljesen nyugiban, a körömvágás ideje volt a rajzfilmnézés időszaka. Egy rész Bogyó és Babóca vagy egy magyar népmesék vagy ilyesmi alatt lekaptam a kezéről/lábáról, és nem ellenkezett. Most már 2,5 éves, már nagyon közreműködő, de azért a rajzfilmnézés körömvágás alatt megmaradt.
2023. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is ez volt, egyedül mesenézés közben engedi. Tudom, hogy nem ez a legjobb megoldás, de erőszakkal nem tudom addig tartani, nem is akarom, inkább az az 5 perc mese. Remélem te találsz jobb megoldást
2023. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Most 2éves, csak és kizárólag alvás közben tudtam/tudom vágni a körmét a kezén, lábán is. Kezén egyszerűbb, arra nem kel fel, lábán van, hogy 1-1nap eltéréssel vágom mert az az 5ig feladja a leckét, azonnal mozog ha hozzáérek.
2023. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a mese nézés sem segített. Már 4 éves és még mindig nagyon nehéz neki levágni sokszor, vmikor ellenkezik, vmikor simán engedi. Mindig csak úgy tudtuk, ha az ölembe vettem, lefogtam, apuka meg vágta.
2023. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lehet megkovezni. Nalunk sosincs TV, 14 honapos. Kiveve 10 perc koromvagasra lesz bekapcsolva. Akkor megy csak
2023. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tv se jött be sajnos.

Egyedül a kedvenc dalának éneklése közben hagyta. A lábujján akkor se. Azt volt h 3 napig vágtam részletekben mikor aludt 😅

De egyébként kinötte.

2023. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Tv-n mese és máskor is nézi és nem zavar ha megköveznek, én nem sajnálom.
2023. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt alvás közben, szopizás közben, tv nézés közben, vagy csak hagytam a vágást és reszeltem, volt hogy a kezébe adtam egy másik csipeszt hogy levághatja a plüsskutya körmét, vagy megkapta a körömreszelőt hogy ő is reszelheti az én körmöt, egyet neked egyet nekem vágunk játék, de volt hogy halasztottam egy két nappal mikor nagyon tiltakozott.
2023. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor vágtam amikor nagyon mélyen aludt
2023. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!