Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükség van hintőporra?

Szükség van hintőporra?

Figyelt kérdés

Szerintetek szükség van hintőporra? Ha igen,milyen esetekben? Ha nem, miért nem ajánlod?


Anyukám és anyósom annak idején még használt, én azt olvasom sokan nem ajánlják.


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, köszönöm.



2023. márc. 6. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, szükséges a hintőpor használata.
Nem szükséges.
Csak indokolt esetben használjuk, kommentben írom melyik fajtát, és mikor ajánlom.
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
5 és 3 éve szültem, az elsőnél vettem, de 5 év alatt egyszer sem volt szükség rá.
2023. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Doha nem használtam
2023. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Soha*
2023. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Én a baba lábára szoktam tenni, mert nyirkos szokott lenni a rugdalózóba, illetve a hajlatokba néha, mert úgy nem pálik be
2023. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Lányoknál ne használd lágyékrészre, mert ha belekerül a méhbe, petevezeték elzáródást okoz.
2023. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, de hogy a fenebe jutna fel a mehbe? 🤣🤣

En nem hasznaltam,mert igazabol nem lattam ertelmet, de azert ne veszitsuk el a jozan eszunket.

Van ott egy huvely, van ott egy mehszaj, ami zart. Hogyan kerulne a hintopor a mehbe?

Nem ertem! :D

2023. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Chicco folyékony hintőport vettem neki hajlatokra, ami elvileg azért jobb, mert nem porzik és nem jut a tüdejébe. Viszont tavaly nyáron nem használtuk. Nyár eleji baba, nagyon nem süttettem kint a napon. Ha melege volt lejjebb öltöztettem, árnyékba vittem, bementem vele. Nem látom nagy szükségét, hogy idén használjuk, csak áll itt. Popsira csak Sudocremet kenek, amikor piros, ami kb havonta egyszer van. Azon kívül meg tökéletes, rózsaszín, egészséges kis babapopsija van. :)
2023. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, köldökcsonkra meg csak Octanisepttel töröltem és az is tökéletesen működött.
2023. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Arra jó a hintőpor, ha ùj pakli kàrtyàt veszel, be kell szòrni, ès ùgy összekeverni. Nem zsìrosodnak, törnek a lapok, jobban keverhetőek. Gyerek bőrére nem kell hintőpor.
2023. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Sosem használtam
2023. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!