Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázás után mindig mosol...

Pelenkázás után mindig mosol kezet?

Figyelt kérdés

Férjem szerint pisi után nem fontos, elég a nedves popitörlő.

Szerintem mindig kezet kell utána mosni. Szerinte ez tisztaságmánia. Érdekel mások hogyan gondolják.



2023. márc. 10. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Lent pelenkázom a babánkat szőnyegen. Már sokat forgolódik és lent biztonságosabb. Persze a szőnyegen van egy pléd és egy pelenkázó alátét is. Valahogy nekem így alakult ki a rutin, hogy először előpakolok, lerakom a pelenkázó alátétet, nedvestörlőt, popsikrémet. Kipelenkázom, felöltöztetem, elpakolom a pelenkázós cuccokat (mielőtt belenyúlkálna a popsikrémbe és hasonlók), kiviszem a használt pelust és kezet mosok. Utána megyek vissza hozzá játszani.


Itt sok nagyon ügyes anya van. :) Főleg az elején volt párszor, hogy akkora kakit sikerült a pelusba csinálnia etetés alatt, hogy böfizésre már kifolyt az etetés előtt felrakott rendes új, tiszta pelus. Bevallom őszintén, hogy nem vagyok olyan ügyes anyuka, mint itt sokan. Ilyenkor volt olyan eset, amikor kicsit kakis lett a kezem.

2023. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Általában igen de ha nagyon száraz a kezem nem mindig Mosom meg utána.
2023. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Kaki után mindig megmosom, pedig nem nyúlok bele többnyire a pelusba. Azért alakult már úgy, hogy sikerült tisztogatás közben összekakiznom magam. Krémezni nagyon ritkán szoktam, utána mindig kezet mosok. Kivétel, ha frissen fürdés után krémezem és pelenkázom.

Egyébként saját mosdóhasználat után mindig mosok kezet... Akkor is, ha tudom, hogy a budiból enni lehetne, mert én takarítom és alig értem valamihez.

Mivel szennyvízközegben dolgozom, ismerem az ártalmakat, az ég világon senkinek semmi baja nem lesz ennyitől.

2023. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Aki pelenkázás után nem mos kezet, az wc után sem szokott? Egyik esetben sem koszolom össze a kezem, mégis első dolgom kezet mosni utána.
2023. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Tök alap dolog, kezet kell mosni.
2023. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen,mert egyszerűen úgy érzem koszor a kezem akkor is ha csak pisis a pelus. Most gondoljatok bele, ugyanazzal a kezzel simítod meg a baba arcát amivel pelenkát cserélsz, vagy nyulsz a saját arcodhoz is.
2023. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!