Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
8 hetes kisbabám éjszaka csak egyszer kell fel viszont egész nap ébren van (reggel 6-tól kb. este 9-ig vagy 10-ig) és csak akkor nyugodt hogyha a cicimen van szó szerint egész nap ha kell .néha elalszik 10-15 percre de ennyi. De az is csak nehezen és ritkán. Ez most ilyen időszak ? Mi változott ? És meddig tart? Aludnia kellene, hogy nagyra jöjjön . Mondom is neki . :)
2023. márc. 12. 09:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Van kettő hordozókendő és kettő kengurum is de egyiket sem szereti szerintem azért mert még nem tudja tartani a fejét nagyon utál benne lenni gondoltam később újra próbálom
2023. márc. 13. 11:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Ekkora babát rugalmas hordozókendőbe érdemes tenni. És olyan kötésben értelemszerűen, ahol nem kell tartania a fejét.

Én eszerint a videó szeront tanultam meg anno: [link]


A kengurut, mely nem térdhajlattól-térdhajlatig tartja a babát és a gerince nem pontról-pontra van megtámasztva, felejtsd el. Ha csatos hordozóra gondolsz, az más. Tudnál márkát vagy képet linkelni?

2023. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kengurut alapból dobd ki, semmilyen babának nem való. Ha tartania kell a fejét a kendőben, pedig biztosan rosszul kötöd meg. Persze lehet, hogy akkor is utálni fogja, de érdemes hordozási tanácsadóhoz fordulni. Akár online is van. Kitartás, hamarosan jobb lesz!
2023. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!