Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek még? Meddig fog...

Mit tehetek még? Meddig fog ez tartani? Tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
2 hetes babám tápszeres.Hasfájós!Egész nap elvan,eszik,alszik.Nagyon nyugodt baba!Viszont éjszaka nem tud aludni,csak sír és tekergeti a hasát.Eddig kapott éjszaka is enni,de most csak teáztatom(kamilla tea) ha felébred.
2010. okt. 6. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tornáztasd,masszírozd a hasát, ha lehet,fektesd hasra,
2010. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy 2 hetes babának még ennie kellene éjszaka is!lehet hogy pont azért tekereg mert éhes.ha mi felnőttek is nagyon éhesek vagyunk akkor bizony nem kicsit tud fájni a hasunk.


de nem akartalak kioktatni,remélem nem vetted annak!csak én ezt így gondolom és mi felénk ez így megy.

ki mondta neked hogy ne adj neki éjszaka tápszert?

2010. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki az espumisan cseppet,vagy ha jól tudom az infacol is adható már ebben a korban.egy hónapostól pedig a gripe water.a büfire nagyon figyelj oda.Egy két hetes babának még kell enni éjszaka, a kamilla tea pedig nem hasfájásra,hanem kakigondokra jó.Hosszútávon káros a kamillatea.Tornáztasd,rakd hasra,használj cseresznyemag párnát.
2010. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hetes babának még 2-3 óránként kell ennie este is!!!!!!!!!!!! Simogasd a pociját, próbálj homeopátiát alkalmazni.
2010. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.nekem 11 hetes babám van és mi is nagyon sokat szenvedtünk a hasfájástól.Nekünk ez vált be:reggel,délben,este 1pici (mecsek)teában infacol.Ez kb.2-3 hétig.Aztán már csak reggel,este.....majd csak reggel....és most már szinte nincs is rá szükség!!!Próbáld meg!De ha éhes a pici adj neki enni!Még neki szükség van a 3 óránkénti evésre!
2010. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj ki másik tápszert. Nekünk az múlasztotta el a pocak fájást.
2010. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó alvó napközben ezért ha 4 óránként nem kelteném nem tudom mikor kelne.Már váltottunk tápszert és infacolt is adok neki.Mindig csak éjfél és 4 közt jön ez elő nála.
2010. okt. 6. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:

azért éjfél és 4 között jön ez mert addigra megéhezik!

2hetes babának még kell éjjel ennie!adj neki enni és ne hallgass arra aki azt mondja hogy ne adj neki.

próbáld ki az espumisant az infacol helyett!


20 hós kislány anyukája

2010. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!