Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt időtök újra főzni...

Mikor volt időtök újra főzni csecsemő mellett?

Figyelt kérdés
Volt segítségetek?

2023. febr. 8. 21:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Sokmindent tettem a fagyasztóba még terhesen, jó ideig azokat ettük.

Anyukám 2hétig volt itt, utána a férjem főzött, bár ott kellett lennem mellette mert nem egy konyhatündér, de mindent megcsinált, nem éheztünk.

Talán 2-3hónapos volt amikor rendszeresen kezdtem főzni 1-2naponta, néha több idő volt az előkészítés de meg tudtam oldani, illetve előnyben részesítettük az egyszerű, gyors kajákat.

2023. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Kb 3 hetes koráig főzött ránk anyukám, időm igazából előtte is lett volna, de inkább pihentünk az első hetekben. Ez hatalmas segítség volt, és pont elég is volt, a baba körül nem volt szükség plusz segítségre.
2023. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Hát ránk senki nem főzött, sajnos. Mire úgy tényleg rendszeresen főztem volt vagy 5 hónapos. De a menüzés csodákra képes az első pár hónapban.(mai árak mellett még meg is éri)
2023. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%

Minden este megfoztunk a ferjemmel masnapra..mashogy nem ment...olyan négy hónapos volt a fiam amikor mar tudtam tole fozni(ne 3 fogasos ebedre fondoljatok,mondjuk csak egy egyszeru porkoltre amit odadobok es fől maganak...10 honapos most,de a bonyolultabb eteleket inkabb hetvegere hagyom amikor a ferjem is itthon van...kelett dolgokat pl amiket dagasztani kell.

Karacsony volt nagyon durva,egesz nap felvaltva foztunk sutottunk a ferjemmel.ilyen bolondos keszulodesunk sem volt meg soha

2023. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%

Mindkét gyerek kb 1 hetes kora óta. Újszülött koruktól kb 3-4 hónapos korukig ettek és aludtak. Amikor nem aludtam velük akkor főztem és a házimunkát csináltam.

Amikor már nagyobbak volt ott voltak velem pihenőszékben, habtapin majd amikor már ültek kúsztak másztak kaptak edényeket meg fakanalat. Nem kell 3 fogásos vacsorát elképzelni de nálunk csak este van otthon mindenki és akkor tudunk normális ételt enni.

2023. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Fél évesen kezdtem újra főzni addig a teletál főzött ránk. Eleinte egyszerűbbeket aztán egyre több időm volt. Ma már 2 éves múlt , mindig ott áll a széken és "segít". Hagymát pucol, krumplit darabol, tesztat gyúr, persze mindent a maga módján, sokszor úszik a konyha, de már palacsintát is tudok mellette sütni, el is játszik közben körülöttem.
2023. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
77%

3 gyerek.


Mindegyiknél kb 1 hetes kortól.

2023. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Kezdettől főztem. Először gyorsakat, egyszerűeket. Mikor már lehetett egy körülbelüli napirend szerint számolni azzal, hogy mikor alszik a babám, akkor már bonyolultabbakat is.
2023. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem rendeltek? :D
2023. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a babánk napközben fél óra-max 1 órát alszik estére hulla vagyok. Mi menüzünk (ételrendelés egy kiszállítós cégtől) árban egész jó és mindenki azt eszik amit akar változatosan. Főzni csak hétvégén tudok, azt kb pár hete kezdtem újra mióta kezelhetőbb a gyerek.
2023. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!