Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éve vagy régebben császárral...

1 éve vagy régebben császárral szült anyukák segítségét kérhetném?

Figyelt kérdés
A császáros sebem szerintem nem szép. Folyamatosan fájdogál, bele-bele nyilall. Van egy része, ahol nagyon sötétbarnás, van pedig ahol egyáltalán alig látszik, mert már annyira meggyógyult. Mikorra lesz olyan a sebem, hogy alig lehet majd látni? Sajnos képet nem tudok róla linkelni.
2010. okt. 7. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 1O,5 hónapja volt császárom. Az én sebem sem tökéletes még, az egész halványbarna, középen pedig még sötétebb barna. Szintén nyilall néha, ha hirtelen mozdulatot teszek, húzódik is. Úgy tudom, egyénfüggő, hogyan gyógyul a seb, de kicsit már kezdek aggódni én is.
2010. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor aggódhatunk együtt :S Remélem a nyilallások meg a fájdogálások azért vannak mert az idegek amiket átvágtak regenerálódnak. Ráadásul, lehet, hogy megint babás vagyok és ezért is aggódom, mert ha kívülről így gyógyul a seb (már ha egyáltalán problémásnak mondható), akkor milyen lehet a méhem, amit szintén varrtak :(
2010. okt. 7. 10:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapja szültem császárral. A hegem nem fáj szerencsére, és már alig látszik. Szerintem ez alkati kérdés, neked több idő, míg begyógyul. Nekem szinte már csak egy fehér kis csík az egész. Mondjuk a dokim is az egyik legjobb volt, az tény. A szobatársam dicsekedett, hogy mikor kivették a babáját, ő fél óra múlva már szobán volt, míg én még 1 órát ott voltam a műtőasztalon. Hát...meg is látszik az eredménye. Jó munkához idő kell! Olyan szépen varrt össze, hogy egy hímzőasszony is megdicsérte volna. Ne aggódj, mindenképpen begyógyul neked is, csak kis türelem. Mi sem vagyunk egyformák, így a gyógyulási idő is különbözhet. Jó egészséget!
2010. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedve Utolsó! Köszönöm a válaszod és a jókívánságokat. Azért is aggódom, mert nekem elég hamar szoktak gyógyulni a sebeim. Neked is jó egészséget és jó babázást kívánok.
2010. okt. 7. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Múlt hónapban én is azt hittem, babás vagyok, de megjött... Nem mondom, aggódtam rendesen, hogy mi lesz a sebemmel ha jón a következő kicsi... Szeretnénk majd nemsoká kistesót, remélem nem lesz baj...

Drukkolok Neked!!! Amúgy most szerettetek volna még egy babát vagy becsúszott?

2010. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg az orvossal a biztonság kedvéért! A hegre nagyon tudom ajánlani még most is az Aloe First-öt, nem tudom ennek köszönhetem-e de az enyém szinte már nem is látszik egy pár hónapja, most 10 hós a fiam. Egyébként engem nem varrtak kívül csak kapcsok voltak rajtam, nem tudom számít-e. Egyébként nem is fáj, csak régebben ha megérintettem akkor érzékeny volt. Kitartást és jó babázást!
2010. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés, ha keloidos hegesedésre vagy hajlamos pl. mindig megmarad. Fájdogálnia nem szabadna egy év után.

(Dupla császáros anyuka)

2010. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 16 hónapja volt!az enyém is barnás színű még és általában akkor szokott fájni ha valamilyen front van!akkor nyilaló éles fájdalmat érzek!nekem azt mondták hogy aki érzékeny az ilyenre annak megmarad.

2010. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat Mindenkinek. Akkor nem aggódom tovább a sebem miatt, de azért figyelem majd. Heni
2010. okt. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!