Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel 2xer kel enni tápszert,...

Éjjel 2xer kel enni tápszert, Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
7hónapos hercegnőnk több mint 11kg.Nem szeretném hogy se a szíve se a csontozata ne bírja a terhelést. Mászik, üll, fel áll. Mit tehetek, hogy leszoktassam az éjszakai evésrőll?

2023. márc. 21. 18:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk a Sinlacon pislogtam, oké hogy kikerüljük a laktóz intoleranciát, de a sinlac tele van azénhidráttal, plusz ugye a babakaják is kalóriadúsak. En nem lepődtem meg hogy ennyit hízott a babus! :)

Ne szoktasd le az éjjeli evésről. Hadd egyen.

Kicsit duci az igaz, ha kevésbé sűrűre csinálod a tápszert akkor kevesebb kcalt visz be :)

2023. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

3,5 honaposan kapott mar etelt?! Attol még h maganorvos egy barom. 6 honapos kor alatt amig nem teljesen fejlett a kis bele nem kaphat mast mint anyatejet (vagyvtapszert) kerlek valts orvost. Az hogy tapszert ajanl nem veletlen... Plane a maganorvosok lesznek ezert fizetve a cegektol.gondolom sok reklam is log a praxisban...

Attol nem jobb orvos hogy privat...

2023. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana elvinni orvoshoz és azt is átgondolni hogy miket kap enni lehet hogy túl sok a nadi.A csoki meg a csipszet és társait kerüld,de lehet hogy hormon probléma.
2023. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én nem feltételeztem, hogy csokit és chipset adsz neki 7 hónaposan. Arra gondoltam, hogy amikor a 6 éves gyerek kövér, bocsi ha félre érthető voltam. Amúgy a szomszéd kisfiú is hasonló, 9 hónaposan 86/92es ruhákát hord, van ilyen. De ha aggódsz inkább kivizsgálás mint tápszer megvonás, mert biztosan nem a tápszertől hízik. A babákat nem lehet túletetni. De ne ehhez az orvoshoz vidd mert ez egy barom. 3,5 hónaposan, te jó ég…
2023. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!