Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Súlyos károkat okozhattam az...

Súlyos károkat okozhattam az újszülött gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Röviden

Volt már előtte egy vetélésen

Nagyon durván megviselt,kb tönkrementen lélekbe

Mikor megtudtam hogy újra babá várok végig jelen volt az idegesség,de nem az a sima,hanem az a beteges

Volt hogy remegtem annyira aggódtam és a szívem majd ki ugrott olyan pánik jött rám

Minden ki aprosagon azthittem elveszitem

Es abba a lelkem már teljesen belehalt volna

Az első trimeszter végen véreztem mikor megláttam remegett kezem lábam,alig kaptam levegőt olyan pánik jött rám

A korházba beérve alig tudtam elmondani miert jöttem


Masodik trim. magzatviz szivargas gyanuja 23 hetesen majdnem elajultam,imatkoztam,sirtam,remegtem teljesen kikeszultem,mai napig senki sem tudta megerositeni vagy cafolni mi folyt belőlem. Azt a választ kaptam hogy anyuka,lehet felül repedt a burok,nem lehetetlen hogy osszeforrjon,viszont ez a baba életét mentette meg


Harmadik trim.toxemia itt már azthiszem teljesen magamon kivuli allapotba voltan

Senkinek nem beszeltem semmirol,senki se tudta legbelul mekkora harcot vivok onmgagammal

Minden nap imatkoztam hogy maradjon velem

Konyorogtem az orvosoknak vegyék ki belolem a picit félek hogy a betegség árt neki


Mivel a toxemia szepen szinten maradt,nem romlott az állapotunk az orvosok ugy dontottek nem avatkoznak bele.


Végül 41.hétre 4 kilóval született egészségesen


De félek hogy ez a sok stresst ártott neki,ártottam neki az idegeskedessel


De nem tudtam mit tenni annyira féltem 😢 nem bíztam a saját testembe már ,hiszen az első terhesseg kudarcba fulladt 😞



#vetélés #magzatvíz szivárgás #toxémia #Első trimeszteri vérzés
2023. márc. 23. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Én nem.mondom,hogy idegbeteg vagy,devan szülés utáni depresszió..

Egyébkénr nagyrészt nem is tudjak magukról azok akiknek van.

Nekem is volt kemiai terhessegem.és évekig vartam a gyermekemre énis féltem és féltett.mindentől.

Ezzrl.nincs is baj.azzal van baj,hogy mégmost is ostorozod magad

2023. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

Próbáld meg lezárni azt az időszakot. Képzeld el, hogy megszülted egészségesen és egy új, kalandos és gyönyörű kezdetét vette az életetek. Mint egy új évad. Felejts el minden negatívat, engedd el.

Ne stresszelj annyira, jönnek majd még új nehézségek és neked bírnod kell átugrani őket(pl nekem most lázas a babám, valami vírus megy át rajta) . Annak a kis ártatlan babának egy stabil anyára van szüksége. Szedd hát magad össze, ami elmúlt az elmúlt, kezdd el élni az igazi életet!

2023. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!