Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap kell fürdetni?

Mindennap kell fürdetni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mindennap kell fürdetni a babákat? Az én babám 3 hónapos és van, hogy csak minden másnap fürdetem meg. Amikor kakil akkor jól lemosom a kis popsiját. Nem látom értelmét, hogy mindennap fürdessem. Ez nem baj ugye?
2008. dec. 28. 17:56
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Baja biztosan nem lesz, ha nem fürdeted naponta, bár a kis nyakuknak eléggé savanyú sajtszaga tud lenni, ha alvás közben megizzadnak.
2008. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Meg szep, hogy mindennap kell furdetni, hiszen csak jobban alszik a baba is, ha tiszta. Ezt o is erzi am! Neki is jolesik, ugyanugy, mint neked. De nekem ebbol a kerdesedbol az jon le, hogy te sem vagy sajat magadra elegge tiszta!

Mindennap furdesd, gondolom van ra idod, es azert nem akkora stressz ez, vagy neked az?

2008. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem árt, ha van a babának egy esti rutin, könnyebben el is alszik, ha minden este ellazítja a melegvizes pancsi. Meg aztán mégis csak más egy tiszta baba.
2008. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
A fürdetés a rendszerkialakítás miatt is fontos. Nagyon fontos, hogy minden nap ugyanabban az órában fürödjön. Persze lehet +,- 10 perc eltérés
2008. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Én minden nap fürdetem a gyerköcöket, szerintem ez nagyon fontos dolog! a nagyobbik 4 és fél éves, a pici pedig még csak 1 hetes, de én minden nap fürdetem öket. Annyira szeretem fürdés után azt a kellemes frisseséget amit áraszt magából a baba! Neki is nagyon fontos, mert szerintem igy jobban be is tudja tájolni magát hogyha pancsi akkor este van. és jobban is érzi magát utána!! nekem kettő van és egyedül fürdetem mindkettőt, mert apa sokat dolgozik igy nekem kell. (sokszor gondoltam én is rá hogy mi lenne ha egyszer khagynánk...de valahogy nem megy!! ) és nem is baj. Ez a dolgunk!
2008. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is minden nap fürdetem 8,5hós kisfiamat. Elég rendesen le tud izzadni játék közben. És azért ige, egy tiszta baba illata.! Nagyon jo. :-) Csak akkor nem fürdetem meg ha annyira beájul hogy nincs szivem felkölteni. Ez nagyon ritkán van, szerencsére.
2008. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Én minden nap fürdetem a 9.5 hós babámat a kezdetektől fogva. Elvégre én is minden nap fürdök, ő meg ráadásul még bepisil, bekakil. Nem lenne szívem letenni úgy aludni, hogy ne fürödjön előtte. Ez már amúgy is egy esti rituálé nálunk:)

Az elején volt, hogy hajnali fél 1kor fürdött, mert átaludta az estét...

Szerintem fürdess, max ne használj fürdetőket, mert valamelyik csúnyán kiszáríthatja a bőrét, másiktól meg kipattoghat.

2008. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen,a napi rutin miatt fontos,meg azért a baba is jobban alszik fürdés után,legalábbis én így látom.Meg a kislányomnak a fülétöl kezdve mindenhová szokott folyni a tej evés közben,nem árt azért lemosdatni...Meg hát igen izzadnak,ami kisebesedhet nekik,ha bepállik pl a nyaki hajlat-én jártam így azért írom.Szóval én is a mindennapos fürdetés mellet voksolok...
2008. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
En pedig minden masnap furdetem a kisfiamat,es ugyis nyugodtan alszik ha furdik es ugyis ha nem furdik.Es nincs sajt szaga ha nem furdik-en is feleslegesnek tarom a mindennapos furdetest,nagyobb az esely ra hogy megbetegszik.4hos
2008. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!