Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idővel még ennél is nagyobb...

Idővel még ennél is nagyobb lesz a szeretet?

Figyelt kérdés

Úgy szeretem a babám. Minden percét imádom, komolyan. Még a visítást is 😃

Már most összeszorul a torkom hogy milyen hamar felnőnek, olyan gyorsan telik az idő.

Milyen amikor nagyobb egy gyerek? Mit éreztek? Még nagyobb a szeretet mint amikor baba? Vagy más? ❤️



2023. márc. 26. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Nő vagy férfi tette fel a kérdést?


Mindkét nemből más minőségű szeretetfajta áramlik. (Vagy talán feltétel nélküli mindkettő, amíg nagyon pici a gyerek?)

2023. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk teljesen elromlott az egész. Olyan személyisége lett amit nem bírunk elviselni, legszívesebben világgá mennék előle!
2023. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, bár a dackorszak idején nekem a nonstop visitas nem jött be, de ez emberfuggo.
2023. márc. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Pont az a lényeg, hogy felnőjenek és önállósodjanak. Az egésznek ez az értelme és célja. Sosem értettem, minek ettől parázni. Nőjenek csak.

Nagyobb gyerekemet is nagyon szeretem, igen. Jó látni, ahogy önálló ember lesz belőle. Egyre büszkébb vagyok rá.

2023. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy szeretem, mint amikor baba volt (most lassan 3 lesz). Sőt, egy picit talán jobban is, ha ez lehetséges :)
2023. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, írj már példát erre légyszi:D
2023. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Cuki vagy
2023. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy olvadoztam a gyerekeimtől, amikor megszülettek. Most 5 és 2.5 évesek és egyáltalán nem változott. A kis tehetetlen babaillatú hurkás cukiság időszakát felváltotta a közös élmények. Igazi családtagokká váltak és egyszerűen imádom, hogy magunkat látjuk bennük. Van humoruk, ötleteik és el tudok ájulni, amikor csillogó szemmel megszólítanak, játszani hívnak.

De nem vagyunk egyformák! A férjemet eléggé megviselte/megviseli a dackorszak. Kétségbeejtette, amikor a nagyobbik hisztis volt, mert "mi lesz vele később". A rózsaszín köd határozottan elmúlt, de nagyon szereti őket természetesen.

2023. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a fiam énis de most már mikor 3. Nap hiszti meg visít kivagyok:D

Ha nagObb lesz nehezebb sztem

2023. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a naggyal nehez volt az eleje, egyre konnyebb lett, 5 eves kora ota tok jo, most 7. A kicsivel a babakor volt nagyon jo, a dackorszak borzalmas, 3 eves kora ota van javulas, most 3,5, de meg mindig nehez. Remelem, vele is egyre konnyebb lesz, nala tartok a tinedzserkortol, mert ahhoz kepest, milyen nyugodt, es ha egyedul van, akkor mennyivel konnyebben kezelheto, mint ennyi idosen anno a tesoja volt, a nagyobbik gyerekemmel valahogy konnyebb megertetni a dolgokat.
2023. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!