Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idővel még ennél is nagyobb...

Idővel még ennél is nagyobb lesz a szeretet?

Figyelt kérdés

Úgy szeretem a babám. Minden percét imádom, komolyan. Még a visítást is 😃

Már most összeszorul a torkom hogy milyen hamar felnőnek, olyan gyorsan telik az idő.

Milyen amikor nagyobb egy gyerek? Mit éreztek? Még nagyobb a szeretet mint amikor baba? Vagy más? ❤️



2023. márc. 26. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vagyunk így vele, max vannak nehezebb napok/pillanatok, de attól még imádjuk őket.
2023. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet hogy ezért le leszek pontozva de a mai világba mikor a gyereked kb 9-11 éves lesz és azt fogja csinálni mint a többi gyerek itt gondolok arra hogy el kezd ilyen olyan haspolot hordani esetleg máshogy beszélni azért szerintem akkor a szülő el gondolkodik hogy "ez most mit csinál"de persze nem tudsz ellene semmit tenni muszáj meg add neki azt hogy pl ugy öltözőn mert szerintem egyik szülő semm akarja azt hogy a gyerekét ki közösitsék emiatt......
2023. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#4, ez érdekes amit írsz, mert nekem kb. az összes gyerekes ismerősöm feszt azt hajtogatja, hogy "addig kell kiélvezni, amíg ilyen kicsik!", meg "jaj, olyan gyorsan felnőnek!"

😅

2023. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!