Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen pelus vált be?

Kinek milyen pelus vált be?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten a DM-es Babylove pelust meg a Libero Touch pelenkákról hallottam jókat. Ezek közül ki melyikre esküszik és miért? Vagy kinek melyik másik pelenkák váltak be?

Hamarosan már esedékes az első csomagok beszerzése és azért érdeklődnék.



2023. márc. 27. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fiammal (4 éves) csak a lidlis valt be. A libero kifolyt bárhogy tettem, a pampers, dm-es kicsipte a hátsóját, happy-t vettünk, az nekem folyamat elszakadt. A tescos meg nem szívott fel k semmit.


Lányommal (most 18hónapos). Használtam liberót, jó volt. Meg a lidlis ugyan úgy.

Pampers őt is kiüti.

Most kaptunk dm-est, nekem nem jön be. Kifolyik belőle a pisi nekünk.

2023. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
DM-es, nálunk a libero csak fél évig volt jó, utána nagyon ritka volt ha nem jött ki a pisi
2023. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es vált be legjobban. Ugyanolyan minőségű, mint a Pampers, nekünk az is bejött és ez a kettő tetszett legjobban, csak sokkal olcsóbb. Sokat felszív, nem folyik, rugalmas a combja és a háta is, nem ilyen csörgős zacskó anyagból van, nem bántotta a baba bőrét, pedig a fürdetőkre nagyon érzékeny.
2023. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors és hasznos válaszokat!♡♡
2023. márc. 27. 13:37
 5/15 anonim ***** válasza:
DM Babylove. A Pampers Premium Care sem rossz minőségű, csak hülyén áll a gyereken. Magamtól csak a Babylove-ot veszem, csak aki jött látogatóba, mindenki Pamperst hozott, ahelyett, hogy megkérdezte volna, milyet használunk.. 😅
2023. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Pampers, most keresgélek megfelelő ökppelust de amit eddig próbáltam mindig átázik.
2023. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nappalra Love&Green (nem tudom, Mo.-n van-e), az első pillanattól ezt használjuk. Éjszakára Pampers bugyipelenka kb. másfél éves kora óta. Ezen kívül még a lidliset ismerjük, és eddig azzal se volt semmi gond.
2023. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első gyereknél liberot használtunk az első pár hónapban, most másodiknal pampers. Nekünk a cm-es nem jött be
2023. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerettem a pampers prémium caret de az éjszakákat csak a lidl pelus bírta ki mindkét gyereknél
2023. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A DM-es vált be.
2023. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!