Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen pelus vált be?

Kinek milyen pelus vált be?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten a DM-es Babylove pelust meg a Libero Touch pelenkákról hallottam jókat. Ezek közül ki melyikre esküszik és miért? Vagy kinek melyik másik pelenkák váltak be?

Hamarosan már esedékes az első csomagok beszerzése és azért érdeklődnék.



2023. márc. 27. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ejjelre csak a rossmann sajat markas.

Nappalra amióta maszik,felall csakna pampers pants kakitasis.

2023. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Rossmann van a közelben, és szerencsére bevált az ottani sajátmárkás pelenka. Nappal általában moshatót használunk, éjjel és utazáskor eldobhatót.
2023. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! :)

Tudom nincs egyforma gyerek, nem egyformán jó mindenkinek ez vagy az, de örülök, hogy megosztottátok mind ezt Velem. :)

2023. márc. 27. 16:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Libero vállt be nekünk a legjobban. Már bugyipelust használunk.

A dm bugyipelus is jó lenne de több benne a baleset. Pont tegnap kiesett a kaki 🤣 Szaladt a kisfiam és kiesett….. Soha nem fordult ilyen elő …. De vannak napok hogy teljesen jó. D einkább így visszatérünk a liberóra.

2023. jún. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na az gyönyörű XD

Eddig nekünk a DM-es vált be, Libero nem igazán. Hozzánk is akik látogatóba jönnek hozzák a Pampers pelust. Nem mondom, hogy rossz, de a DM-es is teljesen bevált így én nem fogok azért drágábbat venni, majd amikor már nem lesz jó.

2023. jún. 28. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!