Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány csomaggal használtatok...

Hány csomaggal használtatok el kb. az egyes méretű pelenkákból?

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes a kisfiam, és most kezdjük a 2-es méretet, de láttam egész jó akciót, és vennék előre nagyobb méretekből is (nagy csomagolású Pampers), viszont nem tudom mennyit érdemes bespájzolni egyes méretekből...
2010. okt. 7. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

az 5-9 kilósból érdemes kb. 7 hósan lesz kilenc kiló egy kisfiú.


meg a 4-esből - 12-20 kg- majd

itt stagnál a méretük

2010. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7,5kg 5,5 hónapos,de nekünk már kicsi a 4-9ig való pelenke,mi a 7-18ig valot használjuk!
2010. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen a 2. nak is igaza van mert sokat számit hogy kis husi baba-e vagy hogy husos combja van-e sokszor emiatt kell nagyobb méretü pelus.


ne tankolj sokat...

2010. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Plusz én hallottam már olyat is, hogy méretváltás után valamiért már nem volt jó az addig bevált márka, váltani kellett másik pelusra.

Szóval csak annyit akartam mondani, hogy bármilyen nagy akció, túl sokat nem érdemes betankolni. Elég sűrűn akciózzák itt-ott ezeket a pelusokat. Ne aggódj, biztosan lesz még nagyon kedvező áron a pelus.


Egyébként milyen akciót láttál és hol?

2010. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor valószínűleg csak 1-1 csomaggal veszek.

Az akció pedig az Intersparban van, de Csehországban élek :)

2010. okt. 7. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a 4- es méretűt használtuk a leghosszabb ideig.
2010. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!