Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engem az érdekel mit okozhatot...

Engem az érdekel mit okozhatott a VIGANTOL ha megkapta a gyerek?

Figyelt kérdés
Valaki kiállhatna az OGYI-tól vagy az ÁNTSZ-től és elmondhatná mivel szennyeztük őket és mi bajuk lehet tőle?
2010. okt. 7. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért? Van valami gond a vigantollal?

Bocs, de én nem hallottam semmit. Vagy nem értem a kérdést...

2010. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gumicseppentőből kioldódó szennyeződés a Vigantol cseppeket "csak" bűzössé teszi, de az egészségre nem ártalmas!
2010. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


vagy az ogyi.hu főoldalán nézheted meg mi a helyzet

2010. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szóban forgó bűzlő szennyeződést a vinilciklohexén okozhatta, mely a cseppentő gumigömböcskével való érintkezéskor feloldódhat”, mondta Ján Gavenčiak a Merck KGAA Darmstadt cég szlovákiai képviselője.Bár a páciens egészségére nem veszélyes, a cég megelőző célzattal vonta be a gyógykészítményt”, egészítette ki Ján Gavenčiak.
2010. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Kérdés, hog elhiggyük -e, hogy tényleg nem ártalmas a kioldódó anyag. Én ma nem adtam be a babámnak mindenesetre. Fel kell íratni máds forgalmazó D vitaminját
2010. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapható lesz 20-ától az új fajta vigantol,de van ahol már most is van.olyan mint a béres csepp
2010. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de van más forgalmazónak is ilyen vitaminja? Akkor miért mindenki ezt adta eddig???
2010. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A régi vigantol jó volt. Aztán lecserélték erre a gumicseppentősre...Bevonják, és most megint a régifajtát fogják árulni.

Mindenesetre a mi orvosunk felírta a tablettás vitamint.

2010. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!