Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Kis korkülönbsé...

Mit gondoltok? Kis korkülönbség? Babakocsi?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki,hogy 14 hónap különbség lesz a kisfiam és a következő babánk között.

Nagyjából már elrendeztem fejben a dolgokat,egyedül a babakocsi nem hagy nyugodni!!


Szóval vegyünk testvérkocsit ,vagy ne?

Azt ugye nem tudni előre,hogy a nagy meddig marad el a kocsiban.Szóval nem tudom mitévő legyek?

Ha úgy döntünk,hogy veszünk testvérkocsit,akkor a mostanit el kell adnunk.

Vagy ismertek olyan testvérkocsit,amit lehet használni csak egy babának is?

Köszi előre is :)


2010. okt. 7. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk úgy lesz, hogy a kicsi rajtam kendőben, a nagyot kézen fogom, és sétál, vagy motorozik, vagy tolom a babakocsiban. Tudom, nem egészen válasz a kérdésedre, viszont ez is egy alternatíva.
2010. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk 13 hónap korkülönbség van, és Graco Stadium Duo testvérkocsit vettünk. A saját súlya csakk 11kg, nagy tárolója van, könnyen összecsukható, egymás mögött vannak az ülések így a boltba is beférsz vele, a hátsó ülés vízszintig fektethető de az elsőben is lehet aludni. És mivel nem használják túl sokáig, ezért szuper állapotban lehet már használtan is venni.
2010. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen,hordozónk nekünk is,tehát ezen már én is gondolkodtam.De sajnos ez nem mindig oldható meg így...


De azért köszönöm,és várom a további véleményeket is! :)

2010. okt. 7. 23:15
 4/14 A kérdező kommentje:

2. Tényleg nem rossz ez a kocsi.De előbb még azt kellene eldönteni,hogy egyáltalán kell-e testvérkocsi,vagy nem?


Olyan kocsit nem ismertek,amit később csak egy gyerek is tud használni??

2010. okt. 7. 23:20
 5/14 Nikcsi ***** válasza:
73%

Phil and Teds. Nekunk olyan van, bar itt sokan lehurrogjak, mert hogy a masodik gyerek hatul kicsit lentebb van es hogy nem lat ki meg ilyenek. A masik fajtabol se lat tobbet szerintem, de mindegy nem is ez a lenyeg. :)

Szoval az hasznalhato egyes babakocsikent is. Magyarorszagon azt hiszem a Brendon honlapjan tudod megnezni. Az is 11 kg korul van, osszecsukva sok helyet foglal, de a kerekek egy mozdulattal levehetok igy befer siman a csomagtartoba. En nagyon szeretem, praktikus.

Ja nekem 16 honap van a gyerekek kozott es kellett a testverkocsi.

2010. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nalunk 16 honap lesz kozottuk es ugy gondoltuk hogy nem veszunk egyelore masik kocsit, majd meglatjuk hogyan boldogulunk tesokocsi nelkul.
2010. okt. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nikcsi!


Pontosan mi a neve,vagy a márkája a kocsinak?

Csak mert így nem találtam!

2010. okt. 8. 16:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék egy ilyen topikban miért pontoz le valaki a tapasztalat-megosztásért....
2010. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nikcsi ***** válasza:

Kedves valaszolo, probald igy Phil&Teds, ki kell hogy dobja a google.

Lepontozonknak meg uzenem hogy ez legyen a legnagyobb orome ma este. :)

2010. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megpróbálom így!


Egyébként én mindenkit felpontoztam,ugyanis mindenki válaszolt a kérdésre! :)

2010. okt. 9. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!