Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhat egy kisgyermeknél,...

Mi okozhat egy kisgyermeknél, aki másfél éves,2. hete tartó lázat? Egyéb tünet nincs, csak a láz.

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Dokinál azért voltál vele?Mert azért csak valamitöl van a láz.És mennyi a láza?Esetleg nem a kis fogacskája okozza?Vagy valami lappang benne?Erre helyes választ a doki tud adni,nem mi itt....
2008. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


Mindenképpen orvoshoz kell vinni, mert ez már túl megy a "normális" határán.

Ha a lázas állapot 3 napnál tovább fennáll akkor mindenképpen ki kell vizsgálni...ez nem játék!!


Nem voltál még vele dokinál?


Akár tüdőgyulladás is lehet, vagy más betegség amivel nem tud mit kezdeni a ki szervezete és csak a lázzal tud "üzenni", hogy valami nincs rendben.....

2008. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! vidd el orvoshoz, ha még nem voltál. Nem normális, hogy ilyen sokáig lázas.

A keresztfiamnak tüdőgyulladása- és középfül gyulladása volt, mikor ilyen sokáig volt lázas. Bár igaz, hogy a doktornő az elején nem vette észre a tüdőgyulladást.

Mennyi a láza?

2008. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál.Úgy kezdődött hogy megkapta a 18 hónapos kötelező oltást.Még azon az éjen belázasodott.2 nap múlva kapott antibiotikumot,h piros a torka.Beszedtük,másfél nap volt lázmentes.Aztán újrakezdte...Ügyeletre vittem,de ott is csak lázcsill.volt az útravaló.Max.39 volt neki,de nem köhög,nem rekedt,nem náthás,nem megy a hasa,szóval nagyon elkezdtem aggódni,és most is várjuk a dokit....
2008. dec. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!