Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos baba nem szeret...

Erici89 kérdése:

7 honapos baba nem szeret hason lenni?Volt már hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy olyan problémám,nem is tudom probléma e,hogy a majdnem 7 hónapos babám nem szeret hason lenni max 2 percet bírja.Fejét ölbe szépen tartja,legtöbbet hátán fekszik,oldalán akkor van ha valami után nyúl, nem sokat forgolodik.

Születése óta nagyon nyugis baba.

Még nem űl,de ügyeskedik.Sokaktol halottam hogy nem gond ha nem szereti a hasán de azért mégis aggodom.

Azok az anyukák válaszát várom akik szintén így voltak,vannak hogy hogyan fejlődött tovább a babájuk,kuszas mászás kimaradt e?Mikor fog már ülni?

Köszönöm szépen vállaszaitokat



2023. ápr. 13. 09:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez szúrt szemet: Még nem űl,de ügyeskedik.


De hogy ügyeskedik, ha nem is hajlandó hason lenni? Remélem nem ültetitek, az nagyon káros a kis gerincének, hisz még nem fejlődött ki megfelelően az izomzat, ami tartaná! A babák vagy felállásból ülnek le, vagy kúszásból-mászásból oldalra ülnek ki először, tehát mindennek a kulcsa a hasonfekvés lenne. Ennyi idősen lassan kúsznia-másznia kéne, ekkora babák egyáltalán már meg se maradnak a hátukon. Nem várnék egy hónapot, mindenképpen megmutatnám az orvosnak. Vedd fel videóra, hogy közlekedik, legalább a doki is látni fogja.

2023. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!