Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek ennyire kegyetlen...

Mindenkinek ennyire kegyetlen a negyedik trimeszter, vagy csak én vagyok ennyire rottyon?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy minden meg fog változni, de hogy ennyire magam alatt leszek nem gondoltam. Teljesen kikészít ez a fáradtság. Ti hogyan vészeltétek át?

#baba #fáradtság #Elsőhónapok
2023. ápr. 19. 18:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Tuleltem.csak tuleltem.nem elveztem egyaltalan.

Kitartas

2023. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy nagy nagy boldogság fog elönteni. Ehez képest csak nagyon nagyon fáradt vagyok, kialvatlan... éjszakánként már sírok 😭
2023. ápr. 19. 18:56
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam én is. Csak túléltem.
2023. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Baby blues, teljesen természetes. Túléltem és csak elláttam. Azóta élvezem amióta alszom. Addig csak tettem a dolgom mint anyatej leadó🤣 hidd el ez senkinek nem olyan rózsaszín ködös időszak mint ahogy írják.
2023. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnehezebb 1 éve volt...1 éves kora után már sokkal jobb volt.
2023. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

Túlélésre játszom. 7 hetes a kisfiam.

8 évet vártunk rá, így főleg pofánvert a valóság, pláne, hogy mindenhonnan azt kapom: "Hát erre vágytál, nem?" Szóval ezért nem is beszélhetek róla senkinek, milyen nehéz. 😔

2023. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%

Én is hasonlóakra készültem, de eddig mindig olyan jól ébredt a babám, hogy engem is tök jó fázisban kapott el.


Pedig az első hetekben másfél, két óránként ébredt. Aztán 3-4 óránként. Párszor volt, hogy éjszaka hiába sírt, előbb hudeg vizes arcmosásra volt szükségem, mert féltem, hogy elejtem, annyira nyomott voltam.

Most 2 hónapos, most is 3-4 óránként kel, nagy ritkán van 6-7 egyben lehúzott óra.

De én elvezem ezt az időszakot. A terhességem utolsó 7 hónapjához képest, kész sétagalopp. Nekem az az időszak volt pokol, és konkrétan a túlélésre hajtottam.

2023. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%

Én jobban élveztem, mint a terhesseget, vagy a mostani időszakot.

Részletekben hamar megcsináltam a "dolgom", aztán kb egész nap bekuckóztunk a nappaliba. Szoptattam, rajtam aludt én meg sorozatoztam, netflixeztem. Leszarhattam a külvilágot. Délután sétáltunk, este meg apával harmasban bandáztunk.


Ehhez képest most 1.5 éves. Semmit nem lehet csinálni mellette/tőle. Egy 2 lábon járó hisztéria. Én most vagyok a padlón

2023. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Tul kell elni.1 eves a fiam es most kezdem elvezni az anyasagot...mondhatnak akarmit,nekem ez az egy ev maga volt a kinlodas.
2023. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is szörnyű volt, nagyon sok embernek az. A jó és a rossz hír is az, hogy nagyon hamar elmúlik. Férjed melletted áll? Van segítséged? Nem alszik éjjel, vagy sokszor ébred?
2023. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!