Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a kialvatlanságo...

Hogy bírjátok a kialvatlanságot? Napi 5 órát alszok kb. a 6hetes babámtól és nagyon fáradt vagyok napközben. Éjfélig a leg rosszabb utána már egész jól bírom 🤔😅 van valami praktika hogy napközben ne legyek zombi?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Te még egész jókat alszol.

2× 1.5-2óra egy éjszaka. Napközben sem alszom mert a kicsi se alszi és a nagy is itt van

2023. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eleje ilyen. Aztán majd változik. Kitartás!

Próbálj napközben aludni, amikor a babád is alszik. Ha első baba, akkor ez könnyen megoldható.

Ha van nagyobb gyerkőc, aki miatt nem tudsz nappal aludni, akkor nincs más, mint a kávé.

Egyébként az 1-es jól mondja, az 5 óra nem olyan vészes... én 2-3 órát aludtam csak. Túléltem, de nem volt egyszerű.

2023. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején max 3-4 órát aludtam, azt sem egyben. Nehéz volt de kibírtam, 2,5 hónapos korától megváltozott az esetek többségében alszik este 8tól reggel 6ig. Pedig nagyobb fiam 1,5 eves koráig kelt éjjel.
2023. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezt túl kell élni. 5 év múlva nem is fogsz már emlékezni erre a néhány hétre.
2023. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak átmeneti amíg fel nem cseperedik. Próbáld aludni amikor ő is alszik.
2023. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj*
2023. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Apuka?

Éjjel én voltam fent, így amikor hazaért, fürdött evett én nyomtam a kezébe és aludtam, a kövi szoptatásig.

2023. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok kedvéért akik lepontozták a válaszomat. Apuka vagyok, a gyerek kb 7 hónapos koráig volt hasfájós, csak karon aludt ha járkáltunk vele. Azon kívül üvöltött. Reggel hétre jártam munkába, fél hatkor keltem, öt körül értem haza. Fürdetés hatkor, utána én hordoztam, kb éjfélig, közben persze volt szopi, de ekkor az anyja tudott pihenni. Napközben a járókában el volt valamennyit, ekkor is tudott pihenni. Délután nagyapja is átjárt délutáni alvásban segíteni. Nem volt könnyű időszak, nem voltunk kipihentek. Akkor végtelennek tűnt az a pár hónap, de elmúlt. Második gyerek szerencsére sokkal jobb alvó volt. Mist már tíz éves, őszintén nem negatívak az emlékeim arról a pár hónapról.
2023. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3 éves koráig iszonyat jó alvó volt a nagyobb lányom de kezdődött a pavor. 6 éve nincs egy átaludt éjszakám. Remélem a tesója nem esik bele mert Ő legalább 2,5 éve nem ébred éjszaka
2023. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5 óráért az életemet eladnám :(

3 hónapos koráig aludtam 5-6 órát, 4 hónapos alvás regresszió óta a 3 óra egyben is ritka.

Most 9 hós, szepa,fogzás,mászás ezerrel, katasztrófa. Egyszerűen megszokod majd. :) már az lenne a furcsa ha aludnék

2023. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!