Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen mondtad azt hogy...

Hány évesen mondtad azt hogy most készen állok anyagilag mindenhogyan a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 10:58
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
75%
#9! Ha millió fölötti bevételből nem tudtok elmenni nyaralni, akkor valamit nagyon sz@rul csináltok.
2023. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
9es most ugye viccelsz? 1.1 M az irtó sok pénz.Anyukám 400ezret keres és eltud jutni külföldre nyaralni úgy hogy nevel egy 15 évest.
2023. máj. 1. 11:13
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen (férjem 32). Most vagyok 28 és május végére várjuk az első gyerekünket.
2023. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
81%

9!

Szerintem kérj segítséget a pénzügyekhez, mert valamit nagyon elcseszel 😂

En kapok 130 gyedet, 26 családit.

Férjem kb 200at keres.

És idén 1hetes nyaralásra megyünk a 2 gyerekkel. Tavaly "csak" 5napot voltunk.

Emellett mi nem csak nyáron nyaralunk. Hanem negyedévente van egy hosszúhétvege is beiktatva. (Péntektől hétfőig)

2023. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Szerintem kamu amit ír a 9es..
2023. máj. 1. 11:19
 16/50 anonim ***** válasza:
91%

9 valamit nagyon rosszul csinàlsz


A bevételünk 1 millió, de 4 gyerekünk van..

Külföldre nem is, de sina nyaralásra megyünk ( külföld a 4 kicsi gyerek miatt nem, nem anyagiak, hisz ugyanannyiba kerül, ha nem repcsivel megyünk— a legnagyobb is ovis még)

2023. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
56%

15, nem mindenkinek ugyanazok az igényei és a kiadásai sem.

Mi pl: 2 gyereket nevelünk, egyik tartós beteg.

Hiába keresünk ketten együtt millió felett, se házunk, se autónk és jellemzően kétévente jutunk el nyaralni, annyit elvisznek a gyerekek.

2023. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, mondjuk ez igaz..

Mi a tehermentes ház után vállatuk be a gyereket és az autóink sem hitelesek.


De ez csak a màzlin és azon múlt, hogy hosszú kapcsolat van mögöttünk.


Pont a nagy robbanások előtt, de a devizasztorik után vettünk ingatlant.( banki visszavett)

2023. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
86%

"Mi a tehermentes ház után vállatuk be a gyereket és az autóink sem hitelesek."

A lakásunk (azóta már) hitelmentes, de a ház más téma. Itt nem kapsz 100 alatt használtat se.

Ha arra várunk nyugdíjas korunkban vállalhattunk volna, nem 30 évesen 9 éves párkapcsolatra.

2023. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
61%
19 évesen terhes lettem. A hír hallatán édesanyám rám íratta a kétszobás lakast amit addig albérletnek adott ki. Pont abban az évben lett meg a megfelelő munkaviszonyom is, illetve egy milliónk volt félretéve tisztán. Én ezt elégnek éreztem. 20 múltam mire megszületett a fiúnk, a születese pillanatában ereztem azt hogy igen készen állok. Addig elképzelni nem tudtam, milyen lesz anyának lenni. Fel sem figtam igazán mekkora felelősség csak miután a mellkasomra tették a kicsikém. Már 6 éves, semmit nem bántam meg. Mindig mindent megtudtunk neki adni, nem csinálnám máshogy.
2023. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!