Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesen mondtad azt hogy...

Hány évesen mondtad azt hogy most készen állok anyagilag mindenhogyan a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 10:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
80%
Egy beteg gyerek más kerdés, minden elismerésem,hogy a szülő mindent megtesz amit tud!
2023. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
81%
Az idegrendszeri éretlenség nem betegség. De sok meló lehet vele. Nagyon nem mindegy, hogy melyik területet és hogyan érinti. Fiamnak a szociális területet és az ön kontrollt, emiatt nehezen illeszkedik be pl.
2023. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen éreztem úgy, hogy mostmár minden adott. 26 évesen ismertem meg a párom, mostmár férjem. Csupasz hátsóval indultunk mindketten és nem éreztük úgy korábban, hogy stabil lábakon állunk ehhez anyagilag, illetve szerettük volna még csak kettesben élvezni egy kicsit a közös időt, megbizinyosodni arról, hogy stabil kapcsolatba is érkezik az a gyerkőc. Végül majdnem 32 voltam mire megszületett a babánk és szeretnénk mégegyet. Azt sajnálom, hogy nem előbb ismertem meg a férjemet. Sok évet elvesztegettem és szerettem volna korábban anya lenni. De őszintén... akárhogy gondolkozom, sehogy nem fért volna bele sokkal korábban.
2023. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
83%

18 mindig is gyereket akart, gyerekek közelében voltam.

Sajnos örököltem így lakas volt, kocsi volt, meló volt(szakmunkás így 1 évet dolgoztam, akkor még csak gyes volt 25 éve), ja és férj volt(még meg van 28 éve).

Így nem volt mire várni 20 évesen jött a tesó,majd 20 év múlva a pici.

2023. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
68%
22 évesen lett minden adott, 24 évesen szültem.
2023. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
84%
24 eves voltam amikor osszejottem a parommal, 25 amikor sajat hazba koltoztunk, nemreg hazasodtunk ossze es nyaron leszek 27 eves. Stabil munkahely mindkettonknek van, del-bekeshez kepest jo fizetessel, nekem jogositvanyom nincs, de tervben van a kesobbiekhez. Ugy erzem, nemcsak anyagilag, hanem erzelmileg es ertelmileg is fel vagyok keszulve az anyasagra.
2023. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Csakegysajt95 ***** válasza:
25%
Én most vagyok 27, alakul a szerelmi életem, 30 alatt semmiképp nem akarok szülni, akkor se ha már 10 éves kapcsolatom lenne.
2023. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Erzelmileg szerintem 24-25 évesen késznek éreztem magam, a mostani férjem akkor 27 volt, doktorált, én keveset kerestem az első munkahelyemen, albérletben laktunk, nem nagyon láttuk, hogy lesz ebből jövő, a szuleink részéről minden érzelmi tamogatast megkaptunk, de anyagilag nem tudtak segiteni az eletkezdesben, mindkét oldalon sok anyagi terhet rótt a családokra ugyanebben az időszakban az idős nagyszülők orvosi ellátása és anyagi támogatása. 28 voltam mire nagy hitellel vettünk egy kis lakást, 29 évesen ide érkezett az első gyerekünk, a férjem elkezdett egyre jobban keresni, en otthonról dolgoztam, amennyit tudtam, így most 37 éves koromra jó helyen szép családi házban lakunk, három gyerekkel (nem vettünk fel csokot, piaci hitelt igen). De nem volt könnyű és sok szerencse is kell hozzá.

Ez a bevétel kiadas dolog tényleg nagyon szubjektív, attól fugg mennyi hitelt fizet valaki, kell e segiteni idős rokonoknak, van e tartós fejlesztésre szoruló csaladtag és igen az igények is, van aki 40 000ert vesz ruhat, van aki 10 000ert, van aki turiban vesz, van aki nem vesz.

2023. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Bamboo94 válasza:
9-es áhhh nem kerestek rosszul, csak kb. 2-szer annyit mint az átlag :D Én bruttóba ha kapok ennyit mint nálatok egy ember kézbe, szóval elég jó az.
nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Szerintem o úgy ertette a család bevétele 1,1 M havonta.
nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!