Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik a 10 hós babámmal?

Mi történik a 10 hós babámmal?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha egy hét alatt szinte örökmozgóvé vált volna. Erős, folyton fel akar állni, az öltözködés egy kicsit körülményes, a játékaival már nem is törődik annyira, minden más érdekesebb, a nyílászárók, a kiálló polcok, a fiókok, szöszök a szőnyegen, egyensúlyozik, ha feláll valahol akkor megpróbál egy kézzel kapaszkodni csak, dobol a tárgyakon, új, furcsa hangokat produkál, nagyon jó az étvágya, de emellett egész nap mozog, mászik, pakol, nagyon édes, 76 cm hosszú de mintha kicserélték volna, megszünt a kisbabássága, huncut, a kis izmai dudorodnak a sok felhúzóckodástól és mászástól, olyan, mintha nem is lett volna átmenet, hát jó fárasztóak a napjaink. Másnál is így van ez? Nekem ez a hirtelen óriási energiabombaság fantasztikus, de meglepő. Nekem ő az első babám és eddig a fejlődésében mintha átláthatóbb fokozatosságot véltem volna felfedezni.
2010. okt. 9. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
ez mért baj?vagy most mi is a kérdés?az jo ha nem lusta,örülj neki hogy ilyen ügyes.mit vártál?feküdjön egésznap?
2010. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 10hósom is örökmozgó, csak őt az evésnél is jobban érdekli a mozgás.Sokszor etetni is csak úgy lehet, hogy nem ültetem be a székébe, hanem hagyom, hagy álljon közben. Mindenhol feláll, aztán leguggol vagy leül és mászik tovább szélsebesen. Nekem sem babás már ez a mozgás, olyan, mintha sokkal "öregebb" lenne, mint amilyen. Mindjárt egy éves, szerintem normális, hogy felgyorsult a fejlődés, csak nekünk nehéz néha követni... :)
2010. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én kislányom is már 10 hónapos és ugyanilyen kis örökmozgó. Nem is tudom mikor láttam utoljára a hátán feküdni. :-) Most lefekvés óta már vagy 5x benéztem hozzá és mindig máshol más pózban találom a kiságyban. Szerintem mikor feláll egy baba, az nekik is egy hatalmas dolog, kitárul a világ, most már mindent akarnak!
2010. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!